تور دوچرخه سواری جنگل های ارسباران و تبریز گردی

تور دوچرخه سواری جنگل های ارسباران و تبریز گردی


لیدر
منتخب باچرخ
درجه
مبداء مقصد
شیراز تبریز
تاریخ رفت تاریخ برگشت
١٣٩٨/٠٦/٣٠ ١٣٩٨/٠٧/٠٢
نوع سفر
طبیعت گردی با دوچرخه و مسیر رفت و برگشت با سایر وسایل نقلیه
توضیحات تور

جنگل های ارسباران که یکی از بکر ترین جنگل های جهان است و در نزدیکی تبریز واقع شده است، مکانی رویایی با چشم انداز عالی برای دوچرخه سواری است.

در تور دوچرخه سواری جنگل های ارسباران و تبریز گردی که از مبداء شهر فرهنگ و ادب، یعنی شیراز صورت می گیرد و تا شهر عشق و محبت یعنی تبریز این مسافت را با هواپیما و بارگیری دوچرخه ها طی خواهیم کرد.

جنگل های ارسباران پیش از این، قره داغ نام داشت و این نامگذاری به علت وجود رود ارس و همچنین کوه قره داغ بود، در این جنگل بی نهایت اتمسفر خوبی وجود دارد و روح انسان را نوازش می دهد. تنوع جانوری و گیاهی این منطقه نیز جالب توجه است و در این سفر فرصت دیدن و دوچرخه سواری در بخشی از آن را خواهید داشت. پس از دوچرخه سواری و یک شب در کمپینگ در جنگل ارسباران، در ادامه سفرمان به سمت مرکز تبریز خواهیم رفت و در مدت ۲ روز تبریز را خواهیم دید که در این مدت در هتل ۵ ستاره ائل گلی اقامت خواهیم داشت و با دوچرخه در هوای لطیف این شهرِ زیبا رکاب خواهیم زد. برنامه این تور به شرح روزهای سفر در زیر برای علاقه مندان نوشته شده است. امیدواریم شما را در باچرخ ببینیم و لحظه های فراموش نشدنی زیبایی را در برگ خاطرات شما بنشانیم.

روز اول تور ۳۰ شهریور

ساعت ۹:۳۰ پرواز ایران ایر برای مسافرین رزرو شده است، این پرواز سیستمی است. طول مدت پرواز شیراز تا تبریز در حدود یک ساعت و چهل دقیقه می باشد. توجه کنید برای بارگیری دوچرخه ها در هواپیما، می بایست چرخ ها را از بدنه جدا کرده و سپس آنها را در فرودگاه بسته بندی نمود، همچنین اگر جعبه های مخصوص این کار را بخرید برای همه سفرهایتان با هواپیما راحت خواهید بود.

ما قبل از پرواز راس ساعت ۷:۳۰ در فرودگاه دور هم جمع خواهیم شد و کارت پرواز خواهیم گرفت و با هم گروهی ها در این چند روز آشنا خواهیم شد. توجه داشته باشید گیت پرواز ۳۰ دقیقه قبل از پرواز بسته خواهد شد.
در هواپیما صبحانه ارائه خواهد شد و پس از رسیدن به تبریز و تحویل بار، بیرون از فرودگاه میدل باس برای بارگیری دوچرخه ها و همچنین سوار کردن مسافرین حاضر است.

در این مسیر که از جاهای بسیار زیبایی عبور خواهیم کرد هوا مناسب است و هیچ حس گرمایی وجود نخواهد در حدود ۳ ساعت از فرودگاه تا منطقه ورزقان را با میدل باس گذر خواهیم کرد و در در همان اطراف ورزقان در جای مناسبی دوچرخه ها را تنظیم خواهیم کرد. از این ساعت تا صبح فردای آن روز فقط با دوچرخه خواهیم بود و در صورت کار اورژانسی ماشین وجود خواهد داشت. شب هم اقامت به صورت کمپینگ در جنگل به همراه شام روی آتش خواهد بود.

روز دوم تور ۳۱ شهریور

صبح پس از صرف صبحانه که مهمان باچرخ هستیم و صبحانه خوبی خواهیم خورد در حدود ساعت ۹ صبح به سمت ورزقان رکاب خواهیم زد و پس از آن با اتوبوس به شهر زیبای تبریز و به سمت هتل خواهیم رفت.
هتل محل اقامت باچرخی های عزیز در این ۲ شب، هتل ۵ ستاره ائل گلی تبریز است که بر اساس نرخ ۳ تخته برای تور تعریف شما است، اگر شما اتاق یک تخته می خواهید قیمت شما ۶۰۰ هزار تومان افزایش پیدا خواهد کرد و اگر دو نفر باشید هزینه شما ۳۰۰ هزار توان افزایش خواهد داشت که در هنگام رزرو تور با پشتیبانی هماهنگ خواهید کرد. اگر خانم هستید و تنها قصد سفر دارید برای هماهنگی ۲ همسفر خانم برای اقامت در هتل که نرخ افزایش پیدا نکند می توانید با باچرخ هماهنگی انجام دهید. آقایان نیز در صورت مشکل نداشتن میتوانند در اتاق های ۳ تخته با همرکاب های گروه اقامت داشته باشند، این موضوع کاملاً شخصی است که شما به چه صورت راحت تر هستید و چقدر قصد هزینه کردن دارید.

هتل ائل گلی تبریز
از امکانات هتل ۵ ستاره ائل گلی تبریز می توان به صبحانه بوفه، اینترنت وای فای رایگان، یخچال، آب رایگان، مبلمان، تلویزیون و صندوق امانات اشاره کرد.
پس از صرف ناهار در یکی از رستوران های خوب تبریز و کمی استراحت و استحمام در هتل، بعد از ظهر به سمت بازار سنتی تبریز با معماری و زیبایی خاص آن حرکت خواهیم کرد و شب نیز در هوای خوب تبریز رکاب خواهیم زد.
شام نیز در یکی از رستوران های سنتی، غذای تبریزی خواهیم خورد و به سمت هتل خواهیم رفت.

روز سوم تور ۱ مهر

پس از صرف صبحانه، ساعت ۹ صبح دوچرخه سواری خود را شروع می کنیم و از جاذبه های دیدنی این شهر از جمله ایل گلی، مسجد کبود و مسجد جامع تبریز و پارک کوهستانی عینالی دیدن خواهیم کرد.

مسجد جامع تبریز

ایل گلی نبریز

ناهار در رستوران صرف خواهد شد و پس از کمی استراحت به سمت روستای کندوان خواهیم رفت، این مسیر حدوداً ۵۰ کیلومتری را با بارگیری دوچرخه در میدل باس، با وسیله نقلیه خواهیم رفت و تا شب در آنجا خواهیم بود.

روستای کندوان

پس از برگشت و صرف شام، آخرین شب اقامت را در هتل خواهیم گذراند.

روز چهارم تور ۲ مهر

پس از صرف صبحانه و تحویل اتاق های هتل، با اتوبوس VIP به تهران باز خواهیم گشت. مدت زمانی که در اتوبوس هستیم در حدود ۱۷ ساعت خواهد بود و نهار در شهرهای میان راه در یک رستوران معتبر صرف خواهیم کرد.

و در پایان، صبح روز چهارشنبه ۳ مهر به شیراز می رسیم و تور با تمام خاطرات شیرینش به پایان می رسد.

خدمات

بلیط هواپیما در مسیر شیراز - تبریز در روز اول سفر 
صبحانه، ناهار، شام در تمام مدت ۳ شب و ۴ روز سفر 
۱ شب اقامت در کمپ به همراه وسایل اقامت و خواب 
۲ شب اقامت در هتل ۵ ستاره ائل گلی تبریز 
ترانسفر از فرودگاه تا ورزقان و از ورزقان تا هتل 
لیدر دوچرخه سوار حرفه ای و محلی 
گشت و گذار در جنگل ارسباران، تبریز و روستای کندوان 
اتوبوس اختصاصی در مسیر تبریز به شیراز تا درب محل زندگی مسافر 
بیمه گروهی و امکان کرایه دوچرخه و کلاه ایمنی

وسایل مورد نیاز
دوچرخه - قمقمه آب - کلاه ایمنی - عینک آفتابی - دستکش - یک کوله پشتی - وسایل شخصی - کارت ملی و شناسنامه - لباسِ مناسب فصل
قیمت
هر نفر ١,٤٩٥,٠٠٠ تومان