تور دوچرخه سواری در کیلان دماوند

تور دوچرخه سواری در کیلان دماوند


لیدر
منتخب باچرخ
درجه
مبداء مقصد
تهران کیلان
تاریخ رفت تاریخ برگشت
١٣٩٨/٠٥/١٨ ١٣٩٨/٠٥/١٨
نوع سفر
دوچرخه سواری در مقصد و مسیر با اتوبوس یا میدل باس
توضیحات تور
کیلان یکی از شهرهای استان تهران است که باغ های زیبایی دارد و دوچرخه سواری در آنجا بسیار لذت بخش است، آب و هوای خنک، باغ های گردو و سیب، در کنار آب روان منظره ای زیبا خلق کرده است. این مکان گردشگری زیبا که پس از دو راهی دماوند، از طریق جاده اختصاصی به آن تردد میشود یکی از تمیزترین جاهایی است که می توان در اطراف تهران به آنجا سفر کرد. شروع تور ما از ساعت 7 صبح روز جمعه در ترمینال شرق خواهد بود که از طریق میدل باس و حمل دوچرخه ها تا دو راهی دماوند خواهیم رفت. در حدود 40 دقیقه با ماشین راه داریم. پس از رسیدن به دوراهی دماوند تا کیلان دماوند و در کنار باغ ها رکاب خواهیم زد. سرپستی این گروه به 2 نفر از لیدرهای باچرخ سپرده شده است که از مهارت بسیار بالایی در دوچرخه سواری برخوردار هستند. نهار در جنگلی که رزرو شده است خواهیم بود و جوجه کباب به همراه نان محلی و دوغ و ماست محلی خواهیم خورد. امکانات بهداشتی نیز فراهم خواهد بود. پس از استراحت کوتاه پس از نهار به سمت تهران راه خواهیم افتاد و از دوراهی دماوند نیز دوباره سوار مینی بوس خواهیم شد و شما را تا درب منزل خواهیم رساند. آب و هوا در کیلان نسبت به تهران خنک تر است ولی باز هم در تابستان هستیم و نسبتاً گرم خواهد بود. درجه سختی این برنامه 6 از 10 میباشد. لازمه ی شرکت در این تور حداقل مهارتِ لازم در دوچرخه سواری است، دوچرخه خود را کاملاً تجهیز و آماده بازدید از یک مکان گردشگری زیبا در اطراف تهران شوید. در صورت سوال در خصوص این تور می توانید از طریق بخش تماس با ما در سایت باچرخ سوال خود را مطرح نمائید.
خدمات
مینی بوس از پایانه شرق تا دو راهی دماوند برای رفت. مینی بوس از دوراهی دماوند تا درب منزل مسافر برای برگشت. صبحانه در پک های آماده شده و توزیع در مینی بوس. نهار جوجه کباب بسیار لذیذ و محلی. گشت و گذار در باغ اختصاصی کیلان دماوند. راهنمای تور دوچرخه سوار حرفه ای. پذیرایی عصرانه.
وسایل مورد نیاز
دوچرخه کوهستان و یا سایکل توریستی ( در صورت نداشتن دوچرخه میتوانید از سایت باچرخ کرایه نمائید) کلاه ایمنی ( کلاه ایمنی یک بار مصرف در صورت نیاز توسط باچرخ ارائه میگردد) بیمه ورزشی یا انفرادی یا بیمه مسئولیت مدنی دفترچه خدمات درمانی و کارت ملی وسایل شخصی به همراه کوله پشتی عینک آفتابی قمقمه آب
قیمت
هر نفر ٧٩,٠٠٠ تومان