تور دوچرخه سواری ترابزون ترکیه

تور دوچرخه سواری ترابزون ترکیه


لیدر
محمد شفیعی فرد
درجه
بیوگرافی

متولد سال ١٣۶٢ در شهر تبریز

١٣ سال سابقه حرفه‌ ای دوچرخه سواری

عضو مؤسسین رکاب زنان سبز تبریز

مؤسس سازمان مردم نهاد رکاب زنان سبز اندیش

اجرای بیش از ۲۰۰ برنامه طبیعت‌ گردی داخلی و خارجی

مبداء مقصد
تبریز ترابزون
تاریخ رفت تاریخ برگشت
١٣٩٨/٠٦/٢٠ ١٣٩٨/٠٦/٢٦
نوع سفر
دوچرخه سواری در مقصد و مسیر با اتوبوس
توضیحات تور

قرار هست در سفری فراموش نشدنی، به بهترین بخش از کشور ترکیه سفر کنیم. ترابزون که در شمال کشور ترکیه واقع شده است، شهری است ساحلی، در کنار دریای سیاه که از تبریز حدود ۹۰۰ کیلومتر فاصله دارد.
یکی از جاذبه های شهر ترابزون، دریاچه اوزون گل است که در این سفر در کنار آن رکاب خواهیم زد و در هتلی در آنجا نیز شب را خواهیم گذراند. در تور اوزون گل باچرخ یکی از بهترین سفرهای عمرتان را تجربه خواهید کرد، پس این تور را به هیچ عنوان از دست ندهید.

چشم اندار زیبای ترابزون ترکیه و دریاچه اوزون گل

روز ٢٠ شهریور ماه ساعت ١٧ از تبریز و محل شرکت رویال سفر ایرانیان در ترمینال تبریز پس از بارگیری دوچرخه ها به سمت ترابزون حرکت خواهیم کرد. شام در ایران در یکی از رستورانهای معتبر صرف خواهد شد. پس از رسیدن به مرز بازرگان که ٢٨٠ کیلومتر با تبریز فاصله دارد و انجام کارهای اداری به سمت شهر ترابزون راهی خواهیم شد.

روز ۲۱ شهریور  که در کشور ترکیه و در مسیر ترابزون هستیم در یک رستوران معتبر برای صرف صبحانه توقف خواهیم داشت. ساعت ١۵ روز ٢١ شهریور ماه به هتل ٢ ستاره ilhan Grand hotel اوزون گل وارد خواهیم شد این هتل و هتل ٣ستاره  TS Gold Hotel ترابزون که در این تور برنامه ریزی کرده ایم با صبحانه، اینترنت رایگان و سایر امکانات عادی هتلها در خدمت ما خواهند بود. پس از تحویل کلیدها و استراحت، شب دلنشین و رویایی اوزون گل را تجربه خواهیم کرد و برنامه روز بعد را مرور خواهیم کرد که دوچرخه سواری بی نظیر در اطراف اوزون گل خواهد بود. اکثراً برای اوزون گل، یک گشت یک روزه اجرا میشود که در این شرایط نمیشود چنین تجارب و لذتهای رو از سفر برد ولی در کنار تور باچرخ شما از این زیبایی ها نهایت استفاده را خواهید برد.

اقامت دوچرخه سواری تور ترابزون

روز ٢٢شهریور سوار بر دوچرخه ها به دل جنگلهای زیبا و آبشارهای منطقه خواهیم زد به علت اینکه سعی بر نگهداری بکر بودن منطقه شده بهترین وسیله برای گشت در اوزون گل دوچرخه میباشد که با یک برنامه ریزی دقیق میتوان نهایت لذت از طبیعت را برد. صبحانه نهار و شام در کل سفر به علت متغیر بودن سلیقه ها بر عهده مسافران خواهد بود، بجز صبحانه ۵ روزی که در هتل ها خواهیم بود. شب ٢٢ شهریور استراحت کاملی را خواهیم کرد.

روز ٢٣ شهریور به میزان ٩٧ کیلومتر رکاب زنی خواهیم داشت که شروع مسیر از سراشیبی 40 کیلومتری در دل جنگلهای زیبای منطقه و پس از آن ادامه رکاب زنی در مسیری کف و کنار ساحل زیبای دریای سیاه خواهد بود، ساعت ٩ صبح استارت رکاب زنی این روز  خواهد بود و بین مسیر احتمالا برای نهار بتوانیم کنار ساحل باشیم، و عصر به ترابزون و هتل قدم بگذاریم چون قرار هست آرام و با لمس زیبای های مسیر به ترابزون برسیم، در طول مسیر این روز ماشین پشتیبان خواهیم داشت. پس از ورود به هتل TS Gold hotel و استراحت عزیزان میتوانند از شب ترابزون لذت ببرند و در کنار ساحل دریای سیاه لحظات خاطره انگیزی را سپری بکنند.

هتل ts gold

روز ٢۴ شهریور گشت شهری با دوچرخه و رفتن به مراکز خرید را با دوچرخه خواهیم داشت، و هم برای صبح و هم برای بعد از ظهر این برنامه اجرا خواهد شد. در مرکز خرید پارکینگ با دوربین و نگهبان وجود دارد و بابت امنیت دوچرخه ها مشکلی نیست.

روز ٢۵ شهریور ساعت ٩ صبح به سمت آلتین دره با فاصله ۴٢ کیلومتری راهی خواهیم شد که مسیر جنگلی و زیبایی را تا این دره تاریخی خواهیم گذراند، آلتین دره یکی از ناب ترین آثار تاریخی کشور ترکیه به شمار می آید که ظهر این روز در این منطقه خواهیم بود و پس از گشت و عکاسی و لذت بردن از محیط پیرامون ساعت ١٧ به سمت ترابزون و هتل رکاب خواهیم زد که مسیر برگشت به علت سراشیبی بودن راحت خواهد بود. 

آلتیندره ترابزون altındere trabzon

روز ٢۶ شهریور ساعت ١٢ ظهر توسط اتوبوس به سمت تبریز حرکت خواهیم کرد و صبح روز ٢٧ شهریور ساعت ۶ صبح به تبریز خواهیم رسید. 

برای عزیزانی که از تهران علاقمند شرکت در برنامه باشند برای رفت و برگشت شان با احتساب هزینه (١٢٠ هزار تومان) بلیط اتوبوس VIP رزرو خواهد شد. 

لازم به ذکر است تمامی اتاق ها چهار نفره و با اولویت ثبت نام در لیست اقامتگاه ها نوشته خواهند شد عزیزانی که علاقمند اتاقهای سینگل باشند مبلغ ٧٠٠ هزار تومان به هزینه کل سفرشان اضافه خواهد شد.

هزینه های نهار و شام در ترکیه همانند رستورانهای ایرانی میباشد. 

هزینه های خروج از کشور و ورودی مراکز تاریخی و گردشگری به عهده مسافر میباشد.

خدمات

اتوبوس VIP

لیدر مجرب فارسی زبان

۲ شب هتل در اوزون گل با صبحانه

۳ شب هتل در ترابزون با صبحانه

گشت شهری با دوچرخه

بیمه سفر بین‌المللی

ماشین پشتیبان

خدمات فنی در طول مسیر

هزینه حمل دوچرخه ها تا ترابزون و بلعکس

هزینه انتقال مسافران از ترابزون به اوزون گل در روز اول

وسایل مورد نیاز

دوچرخه مناسب به همراه سرویس کردن قبل از سفر

 لوازم پنچرگیری، لنت ترمز ،گوشواره شانژمان

لوازم شخصی اعم از ظروف مصرفی، بهداشتی وداروئی

کوله پشتی مناسب برای گشت شهری و حین رکاب زنی

 چراغ جلو و عقب دوچرخه

عینک، کلاه و دستکش به همراه لباس مناسب دوچرخه سواری

پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار

قیمت
هر نفر ٢,٦٩٥,٠٠٠ تومان