تور ایتالیا و دوچرخه سواری در رم و فلورانس

تور ایتالیا و دوچرخه سواری در رم و فلورانس


لیدر
حسین میلان
درجه
بیوگرافی

متولد 1364 در شهر تهران

جهانگرد و دوچرخه سوار مقیم ایتالیا

مبداء مقصد
تهران رم
تاریخ رفت تاریخ برگشت
١٣٩٨/٠٨/١٠ ١٣٩٨/٠٨/١٧
نوع سفر
دوچرخه سواری در مقصد و مسیر با هواپیما
توضیحات تور

ایتالیا از آن دسته کشورهایی است که نیاز به تعریف و تمجید ندارد و همه افراد این کشور را با آثار معروف تاریخی آن می شناسند. آب و هوای این کشور در فصل پاییز بسیار عالی است به طوری که اگر در تابستان به شهرهای مهم این کشور مثل رم و فلورانس سفر کنید نمی توانید با توجه به گرمای هوا دوچرخه سواری خوبی را تجربه کنید. قبل از سفر به ایتالیا مهم ترین چیزی که باید به فکر آن باشید، ویزای شینگن است، اگر درباره ویزای شینگن اطلاعاتی ندارید به شما پیشنهاد می کنیم بخش راهنمای ویزای شینگن برای جهانگردی که در مجله گردشگری باچرخ برای شما تهیه شده است را به طور دقیق مطالعه نمایید.

هدف ما در باچرخ ارائه تورهای باکیفیت و با سطح کیفی تورهای خارج از کشور است که ضمن آسودگی مسافرین عزیز، نگاه جدیدی در دوچرخه سواری برای شما ایجاد شود. دوچرخه سواری در کشورهای مدرن و با کیفیتی مثل ایتالیا، بسیار هیجان انگیز و عالی است. حتی اگر دوچرخه نداشته باشید می توانید از قسمت کرایه دوچرخه باچرخ یک دوچرخه برای طول مدت سفرتان کرایه نمایید.

و اما اصل داستان ...

برنامه سفر ایتالیا و دوچرخه سواری در رم و فلورانس

روز اول ۱۰ آبان

ساعت ۰۳:۳۰ روز جمعه در فرودگاه بین المللی تهران دور هم جمع خواهیم شد و معارفه قبل از سفر آغاز خواهد شد. ساعت ۰۴:۱۰ به سمت گیت پرواز خواهیم رفت و پس از طی مراحل تحویل بار و کارتِ پرواز، سفرمان آغاز خواهد شد.

اگر مجموع اندازه طول و عرض و ارتفاع بسته بندی دوچرخه بیشتر از ۱۵۸ سانتیمتر نباشد بار رایگان است، اگر بین ۱۵۸ سانتیمتر تا ۲۰۲ سانتیمتر باشد ۵ کیلو اضافه بار محاسبه می شود و بالای ۲۰۲ سانتیمتر هم بر اساس نرخ کالاهای حجمی محاسبه خواهد شد.

اطلاعات پرواز در مسیر تهران به رم: فرودگاه بین المللی تهران به سمت فرودگاه لئوناردو داوینچی رم

پرواز ماهان، ساعت پرواز:۰۷:۰۰ - شماره پرواز: ۱۴۰ - ساعت رسیدن به رم به وقت محلی: ۰۹:۳۰

تحویل گرفتن بار و مراحل خروج از فرودگاه تقریباً تا ساعت ۱۰:۰۰ طول خواهد کشید. در ادامه به سمت هتل ترانسفر خواهیم شد.

هتل محل اقامت در رم

هتلی که برای ۴ شب اقامت در رم در نظر گرفته شده است Palazzo Scanderbeg است که یک هتل ۴ ستاره تمیز در بهترین و محبوب ترین جای شهر می باشد.

Plazzo Scanderbeg

 ساعت تحویل اتاق ۱۴:۰۰ می باشد و ما تا این زمان، دوچرخه ها را آماده کرده و گشت کوتاهی میزنیم، ناهار میخوریم و برای تحویل اتاق به هتل باز می گردیم. پس از کمی استراحت و استقرار در اتاق های تعیین شده در هتل، دوچرخه سواری و رکاب زدن را شروع خواهیم کرد و شب نیز پس از صرف شام، در هتل استراحت خواهیم کرد.

روز دوم ۱۱ آبان

صرف صبحانه - بازدید از کولوسئوم که مهمترین جاذبه گردشگری شهر رم ایتالیا است - دوچرخه سواری و لذت بردن دورهمی - صرف ناهار - استراحت - دوچرخه سواری در شهر و بازدید از معماری شهر - صرف شام 

کولوسئوم و دوچرخه سواری در رم ایتالیا

روز سوم ۱۲ آبان

صرف صبحانه - دوچرخه سواری و تایم آزاد برای خرید - ناهار در رستوران - دوچرخه سواری - بازدید از فواره تروی - گشت در شهر و صرف شام

فواره تروی و دوچرخه سواری در رم ایتالیا

روز چهارم ۱۳ آبان

صرف صبحانه - رکاب زنی تا کلیسای سنت پیتر - بازدید از کلیسا - صرف ناهار - بازدید از میدان ناوونا - دوچرخه سواری در شهر و لذت بردن از هوای پاییزی رم - صرف شام - بازگشت به هتل برای استراحت در آخرین شب اقامت در شهر رم.

کلیسای سنت پیتر رم ایتالیا

روز پنجم ۱۴ آبان

میل کردن آخرین صبحانه در هتل Palazzo Scanderbeg - جمع آوری وسایل - تحویل اتاق - ترانسفر توسط وسیله نقلیه به شهر فلورانس که در حدود ۳ ساعت طول خواهد کشید - رسیدن به فلورانس در ساعت ۱۴:۰۰

هتل محل اقامت برای این ۳ شب که در فلورانس هستیم، هتلِ ۴ ستاره بسیار معروف و عالی Rivoli Boutique Hotel می باشد.

Rivoli Boutique Hotel هتل

پس از تحویل اتاق و صرف ناهار در رستورانِ نزدیک هتل، دوچرخه ها را آماده کرده و یک رکاب زنی برای بازدید از فلورانس خواهیم داشت. شب نیز در یکی از بهترین رستوران های فلورانس شام خواهیم خورد و به هتل باز خواهیم گشت.

روز ششم ۱۵ آبان

اولین صبحانه در فلورانس - بازدید از مهمترین و شاخص ترین جاذبه گردشگری فلورانس یعنی کلیسای جامع سانتا ماریا دل فیور - دوچرخه سواری و گشت در شهر - ناهار در رستوران معروف فلورانس - دوچرخه سواری تا رود آرنو - شام حرفه ای ایتالیایی - بازگشت به هتل.

کلیسای جامع سانتا ماریا

روز هفتم ۱۶ آبان

صبحانه - دوچرخه سواری تا باغ بوبولی و رفتن به بازار - صرف ناهار - دوچرخه سواری تا پل وکیو و سپس تا مرکز خرید و برنامه خرید و تهیه سوغاتی - شام و استراحت در هتل

دوچرخه سواری تا پل وکیو فلورانس

روز هشتم ۱۷ آبان

در بامداد، وسایل خود را جمع کرده و صبح زود با وسیله نقلیه تا شهر رم خواهیم رفت که در حدود ۳ ساعت در راه هستیم.

اطلاعات پرواز رم به تهران: فرودگاه لئوناردو داوینچی رم به فرودگاه بین المللی تهران

پرواز ماهان ایر، ساعت پرواز:۱۱:۱۵ - شماره پرواز: ۱۴۱ - ساعت رسیدن به تهران به وقت محلی: ۱۸:۲۰

خدمات

پرواز مستقیم رفت و برگشت هواپیمایی ماهان 
ترانسفر فرودگاهی 
۴ شب اقامت در هتل ۴ ستاره Palazzo Scanderbeg در شهر رم به همراه صبحانه 
ترانسفر از رم به فلورانس 
۳ شب اقامت در هتل ۴ ستاره Rivoli Boutique Hotel در شهر فلورانس به همراه صبحانه 
ترانسفر از فلورانس به رم 
گشت شهری و دوچرخه سواری و بازدید از مراکز گردشگری رم و فلورانس 
لیدر دوچرخه سوار و فارسی زبان 
بیمه بین المللی مسافرتی پاسارگاد

وسایل مورد نیاز
ویزای شینگن ورود ایتالیا - دوچرخه و وسایل مربوط به آن - کلاه و دستکش دوچرخه سواری - پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار - کوله پشتی - وسایل شخصی - لباس گرم - پرداخت عوارض خروج از کشور
قیمت
هر نفر ١٥,٩٧٠,٠٠٠ تومان