سفارش کالا از آمازون
سفارش کالا از آمازون
سفارش کالا از آمازون
سفارش کالا از آمازون
۱ ارسال لینک محصول آمازون در این صفحه
۲ بررسی قطعی قیمت توسط باچرخ و نمایش نتیجه
۳ وارد کردن مشخصات گیرنده کالا و پرداخت آنلاین
۴ تحویل کالا بین ۵ تا ۹ هفته بعد از پرداخت

سفارش کالا از سایت آمازون

فروشگاه آمازون

لینک وسیله سفر، محصول ورزشی و یا کالاهای نایاب در ایران را که در سایت آمازون دیده اید در اینجا وارد کنید تا قیمت نهایی محصول را به تومان دریافت نمایید.

ابتدا وارد شوید

راهنمای خرید از آمازون

کالاهایی که در سایت آمازون با عنوان Prime مشخص شده اند در شرایط عادی در سریع ترین زمان، یعنی بین ۵ تا ۹ هفته بعد از پرداخت، به دست شما خواهند رسید. اگر کالای شما غیر پرایم باشد این مدت زمان بیشتر خواهد شد. در نظر داشته باشید در هنگام خرید به مشخصات محصول دقت نمایید زیرا پس از خرید، امکان کنسل کردن و یا تغییر آن وجود ندارد. همچنین در صورت وجود رنگ و سایز برای محصول، ابتدا رنگ و سایز را مشخص کنید و سپس لینک آمازون را کپی کنید.

محاسبه قیمت کالاهای آمازون به چه صورت است؟

کالایی که در سایت آمازون انتخاب میکنید و آن را در اینجا وارد میکنید، در نرخ حواله ارز مربوط به همان روز، ضرب میشود و مبلغ گمرگ و مبلغ ارسال به ایران به همراه مالیات به قیمت اضافه میشود و قیمت کالای آمازون به تومان در اختیار شما قرار میگیرد. کالای آمازون پس از رسیدن به ایران بدون تغییر قیمت و بدون هزینه حمل داخلی، برای شما ارسال میشود و تمام کالاها نیز بیمه میشوند.

از آمازونِ کدام کشورها میتوان سفارش ثبت کرد؟

آمازون آمریکا بزرگترین منبع برای خرید کالاهای برند و باکیفیت دنیا میباشد، همچنین شما میتوانید از آمازون امارات، آلمان و انگلستان نیز خریدهای خود را در باچرخ ثبت سفارش کنید.