خرید کالا از amazon
خرید از آمازون
خرید از amazon
خرید کالا از آمازون
۱ ارسال لینک محصول آمازون
۲ بررسی قطعی قیمت توسط باچرخ
۳ ثبت مشخصات و پرداخت آنلاین
۴ تحویل کالا بین ۵ تا ۸ هفته کاری

خرید کالا از آمازون

سایت آمازون

خرید کالا از آمازون آمریکا، امارات، ترکیه و ایتالیا چگونه است؟ برای خرید از آمازون ایتالیا ابتدا به دسته‌بندی کالاهای غیر مجاز دقت کنید، سپس لینک کالای مشاهده شده در سایت آمازون ایتالیا را پس از انتخابِ سایز و یا رنگ کپی کرده و در بخش زیر وارد نمایید تا قیمت نهایی محصول amazon را به تومان دریافت نمایید.

آمازون ایتالیا در باچرخ: سفارش از آمازون ایتالیا amazon.it ، تضمین پایین ترین قیمت و ارسال اکسپرس با تحویل ۲۵ تا ۴۵ روز کاری پس از دریافت کالا از آمازون

ابتدا وارد شوید

آمازون | خرید از آمازون | آمازون ایران

آمازون

آمازون برترین و جذاب ترین و صد البته بزرگترین فروشگاه اینترنتی جهان است که با دارا بودن بیشترین کالا و فروش گسترده در سطح جهان، شهرت جهانی خود را به ثبت رسانده است. مرکز اصلی آمازون، آمریکا است اما در برخی از کشورهای جهان نیز نمایندگی دارد، اما ایران جزو آن کشورها نیست.

خرید از آمازون

همانطور که در مجله سایت باچرخ با عنوان راهنمای خرید از آمازون توضیح داده ایم، کالاهایی که در سایت آمازون با عنوان Prime مشخص شده اند، در شرایط عادی در زمان پیش بینی شده باچرخ، یعنی بین ۵ تا ۸ هفته کاری بعد از تحویل کالا توسط آمازون به باچرخ، به دست شما پس از انجام امور گمرکی خواهند رسید. اگر کالای شما غیر پرایم باشد این مدت زمان بیشتر خواهد شد. در نظر داشته باشید در هنگام خرید کالا از آمازون به مشخصات محصول دقت نمایید زیرا پس از خرید، امکان کنسل کردن و یا تغییر آن وجود ندارد. همچنین در صورت وجود رنگ و سایز برای محصول، ابتدا رنگ و سایز را مشخص کنید و سپس لینک آن را کپی کنید.

آمازون ایران

اگرچه فروشگاه آمازون در ایران وجود ندارد ولی جای نگرانی نیست! میتوانید از سایت باچرخ برای خدمت خرید کالا از amazon و دریافت آن در ایران استفاده نمایید. فقط کافی است به سایت اصلی آمازون آمریکا و یا سایت آمازون امارات و یا ایتالیا مراجعه کنید، کالای مورد نظرتان را انتخاب کنید و لینک آن را که در بالای سایت amazon قرار دارد در باچرخ وارد نمایید، قیمت توسط باچرخ بررسی میشود و میتوانید خرید کالا از سایت amazon را توسط باچرخ انجام دهید.

سایت آمازون

همانطور که پیش تر عنوان کردیم، اصلی ترین فروشگاه این فروشگاه اینترنتی که به عنوان بزرگترین و بهترین فروشگاه اینترنتی جهان شناخته میشود در آمریکا واقع شده است، اگرچه تنوع محصولات در فروشگاه amazon کشور آمریکا بسیار بالاست اما باید به مواردی از جمله زمان ارسال به ایران نیز توجه داشته باشید چون نسبت به آمازون دبی و ایتالیا، زمان بیشتری برای ارسال کالا صرف خواهد شد، زمان ارسال که در باچرخ در نظر گرفته شده در بازه حداقلی برای آمازون ایتالیا و آمازون دبی و برای بازه حداکثری برای ارسال از آمریکا میباشد و این زمان پس از دریافت کالا در کشور مقصد توسط باچرخ آغاز خواهد شد. در سایت amazon.com ، لوکیشن ارسال را بر روی عدد 10110 (نیویورک) تنظیم نمایید.

خرید از آمازون ایتالیا

خرید از آمازون ایتالیا با تنوع بسیار زیاد کالا در باچرخ فراهم شده است، برای خرید از اروپا میتوانید وارد سایت www.amazon.it شوید، delivery address را بر روی 20122 تنظیم کنید و محصولات مورد نظر خود را در آمازون ایتالیا جستجو کنید و سپس لینک محصول را که در نوار بالای سایت محصول قرار دارد کپی کرده و وارد باکس مخصوص در سایت باچرخ نمایید تا قیمت محصول را مشاهده نمایید. ما در تلاش هستیم بهترین خدمات خود را در خرید از فروشگاه آمازون ایتالیا با بالاترین سرعت ارسال در اختیار شما قرار دهیم.

خرید از آمازون دبی

یکی از مزیت های خرید از آمازون دبی امارات که در باچرخ برای شما فراهم شده است این است که میتوانید محصولات خود را کمی زودتر از آمریکا دریافت نمایید، الیته همچنان سرعت ارسال از ایتالیا در باچرخ بالاتر از امارات است. ممکن است برخی از کالاهای خود را در سایت آمازون دبی امارات پیدا نکنید، اما همچنان تنوع محصولات بالاست. سایت آمازون دبی را به نشانی www.amazon.ae مشاهده نمایید و لوکیشن ارسال را بر روی دبی تنظیم نمایید تا قیمت و موجودی محصولات را به درستی مشاهده نمایید.

محاسبه قیمت محصول چگونه است؟

کالایی که برای خرید ارزان از amazon انتخاب میکنید و آن را در باچرخ وارد میکنید، در نرخ حواله ارز مربوط به همان روز، ضرب میشود و مبلغ گمرگ و مبلغ ارسال به ایران به همراه مالیات و کارمزد باچرخ به قیمت اضافه میشود و قیمت خرید از سایت آمازون به تومان در اختیار شما قرار میگیرد. کالاها پس از رسیدن به ایران بدون تغییر قیمت و بدون هزینه حمل داخلی، برای شما ارسال میشوند و تمام محصولات نیز بیمه هستند.

از کدام کشورها میتوان خرید کرد؟

آمازون کشور آمریکا بزرگترین فروشگاه آنلاین برای خرید کالاهای برند و باکیفیت دنیا میباشد، همچنین شما میتوانید از آمازون دبی امارات، ایتالیا، آلمان و انگلستان در اروپا نیز خریدهای خود را در باچرخ ثبت سفارش کنید، اما در حال حاضر باتوجه به اینکه سرعت ارسال برای بیشتر افراد مهم است، پیشنهاد باچرخ به شما خرید از ایتالیا میباشد.

بهترین روش خرید از آمازون

یکی از مشکلاتی که پس از ارسال کالا در ایران برخی شرکت ها با آن مواجه هستند، عدم تطابق وزن نهایی محصول است که باعث افزایش نرخ ارسال و هزینه بیشتر گمرک میشود، که پس از ورود به ایران، از مشتری اخذ میشود، ما در باچرخ ضمن نگه داشتن قیمت ها در یک رده ثابت و کاملاً رقابتی با سایر شرکت ها، به خریدار تضمین قیمت میدهیم، یعنی قبل از خرید باچرخ از سایت آمازون وزن نهایی محصول بررسی میشود و سپس فرآیند خرید شروع میشود تا هیچ گونه تغییر قیمتی از سمت باچرخ به شما پس از دریافت کالا اعلام نشود و کالای خود را با قیمت قطعی در ایران طبق زمانبندی روزهای کاری، دریافت خواهید کرد.

از دیگر مزایای باچرخ در خرید از خارج کشور این است که شما با ورود و درخواست قیمت یک کالا، میتوانید لینک خود را در همین صفحه مشاهده کنید و قیمت کالا نیز تا پایان همان روز اعتبار دارد و با تغییر نرخ ارز در طول روز، تغییر نخواهد داشت، این کار باعث میشود تا یک لینک را برای خرید کالا از آمازون، در طول روز بارها ثبت نکنید و لینک آن را در این صفحه داشته باشید، فقط کافی است در حساب کاربری خود وارد شده باشید.