کوله دوچرخه 10 لیتری AmHoo
کوله دوچرخه 10 لیتری AmHoo
کوله دوچرخه 10 لیتری AmHoo

کوله دوچرخه 10 لیتری AmHoo


توضیحات کالا:

کوله دوچرخه 10 لیتری AmHoo یک کوله پشتی دوچرخه سواری باکیفیت است که جای کمل بک، قمقمه و کلاه دوچرخه سواری نیز دارد. این کوله پشتی برای استفاده روزانه دوچرخه سواری مناسب بوده و کیفیت دوخت بسیار خوبی دارد. 

اگر قصد خارج شدن از شهر و دوچرخه سواری در طبیعت را داشته باشید، بدون شک نیاز به آب را به بهترین شکل پاسخگو میباشد به این صورت که در داخل کوله جای کمل بک وجود دارد و در دو بخش بند کوله، جای قمقمه آب و نوشیدنی کوچک وجود دارد.

در پایین ترین بخش بندهای کوله AmHoo دو جیب از جنس تور به همراه زیپ کار شده است که میتوانید از این جیب ها برای قرار دادن تنقلات استفاده نمایید تا در هنگام دوچرخه سواری از آنها استفاده نمایید.

کوله دوچرخه سواری AmHoo با ظرفیت 10 لیتر، علاوه بر داشتن جیب های مختلف، یک بخش نیز برای قرارگیری کلاه دوچرخه سواری و کلاه طبیعت گردی بر روی خود دارد.

رنگ این کوله یک رنگ خاص و بسیار زیبای کله غازی میباشد که دل هر بینننده ای را میرباید، همچنین جنس این کوله دوچرخه از مواد سبک و نسبتاً مقاوم در برابر آب تهیه شده است .

پشتی و بندهای کوله دوچرخه AmHoo تماماً به صورت یکپارچه دارای طراحی تنفس پذیر بوده و به همین دلیل در هنگام دوچرخه سواری اذیت نخواهید شد، همچنین در چند جای کیف از مواد reflective استفاده شده است که در صورت تابش نور به آن، حالت شبرنگ پیدا میکند.


مشخصات کالا:

تولید کشور چین

ظرفیت 10 لیتر

طول 33 سانتیمتر، عرض 25 سانتیمتر

رنگ بسیار زیبای کله غازی

دارای جای مخصوص کمل بک (کیسه آب ورزشی برای نوشیدن آب در هنگام دوچرخه سواری)

دارای جای مخصوص قرار گیری لوازم و تفکیک آنها به وسیله جیب های توری شکل

دارای 2 جا بر روی بندها برای قرارگیری قمقمه های کوچک

دارای 2 جیب کوچک با جنس تور به همراه زیپ بر روی بندها

سبک و با کیفیت مناسب آقایان و خانم های ورزشکار و دوچرخه سوار

اتمام موجودی
نظر شما در خصوص این کالا چیست؟
ابتدا وارد شوید
مطلب پیشنهادی مجله باچرخ
نظرات

١٣٩٩/١٢/١١ کاربر :
محصول که به دستم رسید مثل تصویر سایت بود هم از لحاظ رنگ و هم مشخصات محصول و خواستم تشکر کنم. من یه اسکارف هم با این سفارشم از باچرخ گرفتم که اون هم زیبا بود.