کوله دوچرخه 10 لیتری AmHoo
کوله دوچرخه 10 لیتری AmHoo
کوله دوچرخه 10 لیتری AmHoo

کوله دوچرخه 10 لیتری AmHoo


قیمت : ٤٧٠,٠٠٠ ٤٤٦,٥٠٠ تومان دل انگیز


نزدیک ترین تاریخ ارسال : ١٣٩٩/٠٨/٠١


توضیحات کالا:

کوله دوچرخه 10 لیتری AmHoo یک کوله پشتی دوچرخه سواری باکیفیت است که جای کمل بک، قمقمه و کلاه دوچرخه سواری نیز دارد. این کوله پشتی برای استفاده روزانه دوچرخه سواری مناسب بوده و کیفیت دوخت بسیار خوبی دارد. 

اگر قصد خارج شدن از شهر و دوچرخه سواری در طبیعت را داشته باشید، بدون شک نیاز به آب را به بهترین شکل پاسخگو میباشد به این صورت که در داخل کوله جای کمل بک  وجود دارد و در دو بخش بند کوله، جای قمقمه آب و نوشیدنی کوچک وجود دارد.

در پایین ترین بخش بندهای کوله AmHoo دو جیب از جنس تور به همراه زیپ کار شده است که میتوانید از این جیب ها برای قرا دادن تنقلات استفاده نمایید تا در هنگام دوچرخه سواری از آنها استفاده نمایید.

کوله دوچرخه سواری AmHoo  با ظرفیت 10 لیتر، علاوه بر داشتن جیب های مختلف، یک بخش نیز برای قرارگیری کلاه دوچرخه سواری و کلاه طبیعت گردی بر روی خود دارد.

رنگ این کوله یک رنگ خاص و بسیار زیبا کله غازی میباشد میباشد که دل هر بینننده ای را میرباید، همچنین جنس این کوله دوچرخه از مواد سبک و نسبتاً مقاوم در برابر آب تهیه شده است .

پشتی و بندهای کوله دوچرخه AmHoo تماماً به صورت یکپارچه دارای طراحی تنفس پذیر بوده و به همین دلیل در هنگام دوچرخه سواری اذیت نخواهید شد، همچنین در چند جای کیف از مواد reflective استفاده شده است که در صورت تابش نور به آن، حالت شبرنگ پیدا میکند.


مشخصات کالا:

تولید کشور چین

ظرفیت 10 لیتر

رنگ بسیار زیبای کله غازی

دارای جای مخصوص کمل بک ( کیسه آب ورزشی برای نوشیدن آب در هنگام دوچرخه سواری)

دارای جای مخصوص قرار گیری لوازم و تفکیک آنها به وسیله جیب های توری شکل

دارای 2 جا بر روی بندها برای قرارگیری قمقمه های کوچک

دارای 2 جیب کوچک با جنس تور به همراه زیپ بر روی بندها

سبک و با کیفیت مناسب آقایان و خانم های ورزشکار و دوچرخه سوار

سبد خرید
نظر شما در خصوص این کالا چیست؟
ابتدا وارد شوید
مطلب پیشنهادی مجله باچرخ
نظرات
فعلاً نظری درباره این کالا نوشته نشده