کلاه دوچرخه سواری ایمان
کلاه دوچرخه سواری ایمان
کلاه دوچرخه سواری ایمان
کلاه دوچرخه سواری ایمان
کلاه دوچرخه سواری ایمان

کلاه دوچرخه سواری ایمان


قیمت : ٥٩,٠٠٠ تومان


نزدیک ترین تاریخ ارسال : ١٣٩٨/١١/٠٦


توضیحات کالا:

برای افراد آماتور یا افرادی که برای شرکت در یک تور دوچرخه درخواست کرایه دوچرخه میدهند، کلاه مخصوصی طراحی شده تا با توجه به اهمیت سلامتی در یک تور و استفاده از کلاه ایمنی به عنوان مهمترین وسیله کاربردی، نیازهای این دسته از افراد را با حداقل قیمت پاسخگو باشیم، چون ما در باچرخ معتقد هستیم که کلاه یک وسیله شخصی است و به علت موارد بهداشتی نباید آن را به صورت کرایه در اختیار مسافرین گذاشت. بنابراین با فروش این کلاه های ارزان قیمت، این دسته از افراد را به دوچرخه سواری با حداقل قیمت دعوت کرده ایم. در واقع این کلاه منحصراً در فروشگاه تجهیزات سفر با دوچرخه باچرخ به فروش میرسد و به عنوان ارزان ترین کلاه دوچرخه سواری به شما عرضه میشود.

این کلاه که ساخت ایران است و توسط مهندسین دوچرخه سوار ساخته شده است دارای مقاومت خوبی بوده و قیمت ارزان آن نیز به علت استفاده از مواد ایرانی در ساخت آن است. با توجه به اجباری بودن استفاده از کلاه در تمام تورهای دوچرخه سواری، اگر قصد ندارید به صورت حرفه ای این رشته را دنبال کنید بهتر است از صرف هزینه های بسیار زیاد خودداری کرده و به جای آن از کم ترین قیمت موجود استفاده نمایید.

ارسال این کالا برای افرادی که در تور دوچرخه سواری باچرخ شرکت میکنند رایگان است و برای سایر افراد، ارسال از طریق پُست پیشتاز صورت میگیرد.

با استفاده از هزینه های کم میتوان گردشگری را در قالب تور دوچرخه در بیشتر اقشار جامعه گسترش داد.


مشخصات کالا:

  • جنس بدنه از پی وی سی نازک
  • جنس داخل از یونولیت شکل داده ضخیم
  • رنگ رویه سفید 
  • دارای ریگلاژ برای قرار گیری صحیح بر روی سر
  • دارای بند محکم کننده
  • مناسب سنین بزرگسال ( آقایان و بانوان )

افزودن به سبد خرید

نظر شما در خصوص این کالا چیست؟

ابتدا وارد شوید

نظرات

فعلاً نظری درباره این کالا نوشته نشده