همکاری به عنوان راهنمای تور دوچرخه سوار باچرخ

باچرخ جهت یکپارچه سازی تورهای دوچرخه سواری و همچنین ایجاد پلتفرمی جهت کسب درآمد دوچرخه سواران حرفه ای که تجربه سفرهای سایکل توریستی را داشته اند ایجاد شد تا با ساخت تور در سایت ضمن کمک به فرهنگ دوچرخه سواری، از این طریق، شغل ثابتی داشته باشند. آیا به فکر کسب درآمد از دوچرخه سواری هستید؟ آیا به گسترش فرهنگ دوچرخه سواری در سفر علاقه مند هستید؟ ساخت یک تور مستلزم صحبت با تأمین کنندگان مانند هتل، ماشین پشتیبان، یا اجاره اتوبوس است و در نهایت اگر کمکی لازم بود کارشناسان باچرخ همراه شما خواهند بود تا یک تور حرفه ای ایجاد کنید و مسافران زیادی را با خود همراه نمائید.

جهت آشنایی بیشتر با ما میتوانید بخش درباره ما را مطالعه نمائید.

با پر کردن فیلدها و ارسال آن، شما هم می توانید به جمع خانواده راهنمایان طبیعتگرد دوچرخه سوار باچرخ بپیوندید. توجه داشته باشید، تکمیل همه فیلدها الزامی است و حتماً عکس کارت ملی جدید یا شناسنامه در پایین صفحه ضمیمه گردد. توجه داشته باشید درخواست همکاری با ما را فقط یکبار میتوانید ارسال کنید و در صورت ارسال ناقص مدارک، این شانس را برای همیشه از دست خواهید داد، باچرخ اولین و تنها پلتفرم حوزه سفر و گردشگری با دوچرخه است و هیچ سایتی مشابه باچرخ وجود ندارد.

اگر شما در مرحله اول، پس از ارسال فرم زیر، موفق به دریافت تائیدیه از سوی باچرخ شدید که با ارسال پیام به شما اطلاع رسانی خواهد شد، باید بخش قوانین و مقررات سایت را پرینت بگیرید و تمام صفحات آن را امضا کنید، اثر انگشت بزنید و همراه با تصویر برگه عدم سوء پیشینه و همچنین مدارک کامل دوچرخه سواری مثل کارت مربیگری و کارت سایکل توریست به آدرس ایمیل info@bacharkh.com ارسال نمایید. تائیدیه نهایی منوط به ارسال این مدارک می باشد.

سوابق سفر با دوچرخه

دوچرخه سوارانی که این فرم را ارسال می کنند در واقع می خواهند راهنمای گردشگری تور دوچرخه سواری باشند و از این راه کسب درآمد کنند، پس باید به اصول راهنمایی تور، دوچرخه سواری در طبیعت و جاده، کمک های اولیه و تعمیر دوچرخه تسلط داشته باشند و حداقل ۳ سفر جاده ای را در فعالیت های خود داشته باشند و مدارک لازم را برای ما ایمیل نمایند.