همکاری به عنوان لیدر دوچرخه سوار باچرخ

باچرخ جهت یکپارچه سازی تورهای دوچرخه سواری و همچنین ایجاد پلتفرمی جهت کسب درآمد دوچرخه سواران حرفه ای که تجربه سفرهای سایکل توریستی را داشته اند ایجاد شد تا با ساخت تور در سایت ضمن کمک به فرهنگ دوچرخه سواری، از این طریق، شغل ثابتی داشته باشند. آیا به فکر کسب درآمد از دوچرخه سواری هستید؟ آیا به گسترش فرهنگ دوچرخه سواری در سفر علاقه مند هستید؟ ساخت یک تور مستلزم صحبت با تاًمین کنندگان مانند هتل، ماشین پشتیبان، یا اجاره اتوبوس است و در نهایت اگر کمکی لازم بود کارشناسان باچرخ همراه شما خواهند بود تا یک تور حرفه ای ایجاد کنید و مسافران زیادی را با خود همراه نمائید.

جهت آشنایی بیشتر با ما میتوانید بخش درباره باچرخ را مطالعه نمائید.

با پر کردن فیلدها و ارسال آن، شما هم می توانید به جمع خانواده لیدرهای دوچرخه سوار باچرخ بپیوندید. توجه داشته باشید، تکمیل همه فیلدها الزامی است و حتماً عکس کارت ملی جدید یا شناسنامه در پایین صفحه ضمیمه گردد. همچنین بخش قوانین و مقررات باچرخ را مطالعه نمایید. توجه داشته باشید درخواست همکاری با ما را فقط یکبار میتوانید ارسال کنید و در صورت ارسال ناقص مدارک، این شانس را برای همیشه از دست خواهید داد، باچرخ اولین و تنها پلتفرم حوزه سفر با دوچرخه است و هیچ سایتی مشابه باچرخ وجود ندارد که به دوچرخه سواران اجازه ساخت تور بدهد.

سوابق سفر با دوچرخه

دوچرخه سواران بر اساس سوابق سفر خود به 2 بخش تقسیم می گردند:

اگر تجربه سفر با دوچرخه شما زیاد است می توانید به عنوان سایکل توریست مشغول به کار شوید، اما اگر تجربه شما کم است به عنوان نیروی کمکی در کنار کسانی که زندگیشان در سفر با دوچرخه معنا پیدا کرده است رکاب بزنید تا شما هم به یک سایکل توریست حرفه ای تبدیل شوید.