آموزش دوچرخه سواری و آمادگی برای تور دوچرخه سواری

برای حضور در تورهای باچرخ اگر با اصول اولیه دوچرخه سواری آشنا نباشید قطعاً نمی توانید در کنار دیگران رکاب بزنید، بنابراین، این قسمت از سایت را به آموزش و مهارت آموزی تمام افراد با هر جنسیت و سن و سالی اختصاص دادیم.

آموزش دوچرخه سواری بزرگسالان

بر اساس نوع تجربه و اینکه آیا باید از صفر آموزش به فرد بزرگسال داده شود و یا اینکه کمی در این کار تجربه دارند، از ۲ تا ۵ جلسه این آموزش می تواند به طول بیانجامد و هر جلسه در حدود ۴ ساعت می باشد.

آموزش دوچرخه سواری حرفه ای

افرادی هستند که مهارت رکاب زدن و حفظ تعادل آنها در شهر و زمین آسفالت مناسب است ولی به علت تفاوت هایی که در رکاب زدن در طبیعت و جاده خاکی وجود دارد تمایل دارند آموزش حرفه ای از مربیان دوچرخه سواری و سایکل توریست هایی که تجربه بسیار بالایی در رکاب زنی طولانی مدت در سفر دارند دریافت نمایند. این نوع آموزش نیز بر اساس جنسیت و سن و سال از ۱ جلسه تا ۶ جلسه متغیر می باشد. پس از اینکه شما مهارت مورد نیاز را دریافت کردید برای یک تور طبیعت گردی و ماجراجویی آماده هستید و می توانید از سفر خود، نهایت لذت را ببرید. در هر استانی از ایران که هستید می توانید درخواست خودتان را از طریق بخش تماس با ما برای باچرخ ارسال کنید تا پس از بررسی، قیمت هر جلسه را به شما اعلام کنیم.

cycling man