برای حضور در تورهای گردشگری با دوچرخه باچرخ بهتر است با اصول اولیه دوچرخه سواری آشنایی داشته باشید تا در کنار دیگر افراد دوچرخه سوار که در تور دوچرخه شرکت میکنند بتوانید به راحتی رکاب بزنید و تعادل خودتان را بر روی دوچرخه در طبیعت و جاده های خاکی بتوانید حفظ نمایید. بنابراین، این قسمت از سایت را به آموزش دوچرخه سواری و مهارت آموزی سایکل توریسم ویژه تمام افراد با هر جنسیت و سن و سالی اختصاص دادیم.

آموزش دوچرخه سواری بزرگسالان

بر اساس نوع تجربه و اینکه آیا باید از صفر آموزش به فرد بزرگسال داده شود و یا اینکه کمی در این کار تجربه دارند، از ۲ تا ۵ جلسه این آموزش می تواند به طول بیانجامد و هر جلسه در حدود ۲ ساعت می باشد.

آموزش دوچرخه سواری حرفه ای

افرادی هستند که مهارت رکاب زدن و حفظ تعادل آنها در شهر و زمین آسفالت مناسب است ولی به علت تفاوت هایی که در رکاب زدن در طبیعت و جاده خاکی وجود دارد تمایل دارند آموزش حرفه ای از مربیان دوچرخه سواری و سایکل توریست هایی که تجربه بسیار بالایی در رکاب زنی طولانی مدت در سفر دارند دریافت نمایند. این نوع آموزش نیز بر اساس جنسیت و سن و سال از ۱ جلسه تا ۶ جلسه متغیر می باشد. پس از اینکه شما مهارت مورد نیاز را دریافت کردید برای یک تور طبیعت گردی و ماجراجویی با دوچرخه آماده هستید و میتوانید از سفر خود، نهایت لذت را ببرید. در هر استانی از ایران که هستید می توانید درخواست خودتان را از طریق بخش تماس با ما برای باچرخ ارسال کنید تا پس از بررسی، قیمت هر جلسه را به شما اعلام کنیم.

دوره آموزشی گردشگری با دوچرخه | سایکل توریسم

اگر علاقه مند به سفر با دوچرخه هستید و دوست دارید ایرانگردی و جهانگردی را با این وسیله دوست داشتنی و جذاب تجربه کنید و از آن لذت ببرید نیازمند آن خواهید بود که در دوره آموزشی گردشگری با دوچرخه شرکت کنید. این دوره ها به دو بخش رایگان و هزینه دار تقسیم میشوند، در دوره رایگان آموزش بایک پکینک را داریم که برای اولین بار در ایران توسط باچرخ معرفی شده است و در دوره هزینه دار به روش کلاسیک سفر با دوچرخه که همان سایکل توریسم است پرداخته میشود. برای اطلاعات بیشتر حتماً عضو اینستاگرام باچرخ شوید.

دوره آموزشی بایک پکینگ | bikepacking

بایک پکینگ شیوه مدرن تر و جدیدتری از سایکل توریسم است که سفر با وسایل کمتر را امکان پذیر کرده است و بسیار هیجان انگیز است. باچرخ افتخار این را دارد که برای اولین بار در ایران بایک پکینگ را ترویج و آموزش دهد.

اگر مربی هستید، میتوانید به صورت رایگان اطلاعات خود را ثبت کنید.