اگر مربی دوچرخه سواری هستید و کارت مربیگری دارید میتوانید در این صفحه اطلاعات خود را وارد کنید تا به صورت رایگان در بخش آموزش دوچرخه سواری سایت باچرخ اطلاعات شما به علاقه مندان نشان داده شود، افرادی که به دنبال آموزش دوچرخه سواری در شهر خودشان هستند با دیدن شماره موبایل شما و اطلاعات داده شده با شما تماس میگیرند و شما موظف هستید بر اساس قیمتی که اعلام کرده اید به آنها دوچرخه سواری را آموزش دهید در غیر اینصورت اطلاعات شما برای همیشه از بخش آموزش، برداشته خواهد شد.

نکات مهم ثبت نام مربی دوچرخه سواری

- لازم است پیش از ارسال فرم، در سایت باچرخ ثبت نام کرده و حساب کاربری خود را تکمیل نمایید.

- این طرح برای افرادی ایجاد شده است که امکانات تبلیغات در رسانه ها را ندارند، بنابراین اگر سرپرست باشگاه دوچرخه سواری باشید و یا سایت داشته باشید نمیتوانید در این طرح شرکت نمایید.

- باچرخ فقط نمایش دهنده اطلاعات شما است و سایر مراحل از جمله دریافت هزینه و زمان اجرای آموزش را باید با شخص آموزش گیرنده هماهنگ کنید.

- لازم است تا در هر زمان که از ارائه آموزش دوچرخه سواری منصرف شدید این موضوع را به باچرخ اعلام کنید تا اطلاعات شما را در صفحه آموزش دوچرخه سواری نمایش ندهد.

- در بخش توضیحات فرم، مشخص کنید که تعداد جلسات آموزش چقدر است، چند ساعت زمان لازم است، برای بزرگسال است یا کودک و در آخر هم در بخش قیمت، قیمت نهایی مجموع جلسات را مشخص نمایید.