اسکارف چیست | راهنمای خرید اسکارف
اسکارف چیست | راهنمای خرید اسکارف

اسکارف چیست | راهنمای خرید اسکارف


اسکارف چیست؟ اگر اهل دوچرخه سواری، کوهنوردی و ورزش هستید بهتر است برای خرید اسکارف که شامل اسکارف دخترانه و اسکارف پسرانه است ابتدا با کاربرد آن آشنا شوید. در این پُست از مجله گردشگری ورزشی باچرخ به موضوع اسکارف ورزشی پرداخته ایم و با مُدل های مختلف استفاده ازاسکارف آشنا خواهید شد، پس همراه ما در باچرخ باشید.

اسکارف چیست؟

شاید اگر ورزشکار نباشید، اسکارف scarf فقط برای شما یادآور شال و دستمال سر بانوان باشد اما در ورزش این موضوع کمی متفاوت تر است. اسکارف را میتوان به دو بخش اسکارف دخترانه و اسکارف پسرانه تقسیم بندی کرد که در ورزش های مختلف از جمله دوچرخه سواری و حتی در مواردی مثل طبیعت گردی کاربرد دارد. اما اسکارف چیست؟

اسکارف یک پارچه به اندازه تقریبی مچ تا آرنج است که حالت دو لا دارد و از میان آن میتوان به راحتی سر و گردن را عبور داد. برخی از مدل های اسکارف به گونه ای دو لایه تولید میشوند که هیچ نشانی از دوخت درز در آن دیده نمیشود. اسکارف فقط یک پوشیدنی رنگارنگ برای ورزش و دوچرخه سواری نیست، بلکه انواع و اقسام مدل های پوشیدنی دارد که هر کدام میتواند در جای خود بسیار کاربردی و مفید واقع شود. جالب است بدانید این پوشیدنی کاربردی قیمت بسیار پایینی دارد و به همین علت بسیاری از ورزشکاران، کوهنوردان و دوچرخه سواران رنگ های مختلفی از آن را همیشه برای خود خریداری میکنند. در ادامه در خصوص کاربردهای اسکارف ورزشی بیشتر توضیح میدهیم.

اگر نیاز به یک اسکارف زیبا و جذاب دارید تا در هنگام ورزش و دوچرخه سواری از آن استفاده کنید میتوانید به بخش خرید اسکارف در فروشگاه اینترنتی باچرخ مراجعه نمایید.

کاربرد های اسکارف

- محافظت از پوست : یکی از مشکلاتی که در انواع ورزش های خارج از منزل دیده میشود تابش آفتاب است که باعث سوختگی پوست میشود. یکی از کاربردهای اسکارف این است که پوست دست، صورت و گردن را از تابش اشعه های خورشید دورنگه میدارد تا ضمن خنک بودن پوست، از آفتاب سوختگی جلوگیری شود.

- جلوگیری از ورود گرد و خاک به داخل بدن : وقتی در حال دوچرخه سواری در طبیعت و جاده های خاکی هستید زمانهایی پیش می آید که گرد و خاک هست و باید پوششی بر روی دهان داشته باشید تا اذیت نشوید، این پوشش همان اسکارف است که بیشتر افراد در هنگام دوچرخه سواری از آن بهره میبرند.

- دستمال سر : دختران و بانوان میتوانند از اسکارف دخترانه برای بستن موهایشان و یا پوشش سر استفاده کنند و آقایان نیز از اسکارف مردانه به عنوان پوششی برای سر استفاده میکنند که برای شیک بودن و جذابیت بسیار تاثیر گذار است.

مدل های استفاده از اسکارف برای ورزش و دوچرخه سواری

- کلاه : اسکارف را میتوان به شکل کلاه درآورد و از آن به عنوان کلاه بدون نقاب استفاده کرد، با این تفاوت که این کلاه، بسیار ارزان برای شما تمام خواهد شد!

- هد بند: در فصول سرد سال میتوان از scarf برای پوشش دور سر استفاده کرد تا از سرماخوردگی جلوگیری شود.

- مچ بند : یکی از کاربردهای اسکارف پوشش آرنج تا مچ دست است که از تابش آفتاب جلوگیری میکند و هر وقت نیز لازم بود، برای زیبایی میتوان آن را به عنوان مچ بند استفاده کرد.

- زیبایی : در نهایت با توجه به طرح های بسیار زیبای اسکارف ورزشی در کنار قیمت پایینی که دارد آن را به یکی از محبوب ترین پوشیدنی های ورزشی برای آقایان و خانم ها تبدیل کرده است.

مدل های بستن اسکارف

در زیر تصویری را مشاهده میکنید که مدل های مختلف بستن این پوشیدنی جذاب را مشخص کرده است، اگر شما هم دوست دارید یک اسکارف زیبا داشته باشید میتوانید به بخش فروشگاه سایت باچرخ مراجعه نمایید.

بستن اسکارف با مدل های مختلف برای ورزش و دوچرخه سواری


کپی‌برداری از تمام یا بخشی از مطالب باچرخ، حتی با ذکر منبع، بدون کسب اجازه، ممنوع است و پیگرد قانونی دارد.