چگونه یک برنامه سفر سایکل توریستی بنویسیم؟
چگونه یک برنامه سفر سایکل توریستی بنویسیم؟

چگونه یک برنامه سفر سایکل توریستی بنویسیم؟


برنامه سفر یکی از مهمترین مواردی است که هر سایکل توریستی باید با آن آشنا باشد و از آن استفاده کند. باچرخ  راهنمای سفر سایکل توریستی است.

اگر تصمیم خود را مبنی بر شروع یک سفر سایکل توریستی و یا بایک پکینگ گرفته اید و در واقع قصد دارید با دوچرخه سفر کنید، قبل از هر چیز به شما تبریک میگیم. شما در حال برنامه ریزی برای یک سفر بسیار هیجان انگیز هستید و باچرخ در تمام مراحل در کنار شما است تا به هدف خود که ایرانگردی و جهانگردی با دوچرخه است برسید. پشتیبانی باچرخ به صورت ۲۴ ساعته است و همه روز پاسخگوی شما هستیم. ما توجه بسیار ویژه ای به افرادی داریم که حفظ محیط زیست برایشان در اولویت قرار دارد و در این راه میکوشند تا با گسترش فرهنگ دوچرخه سواری در طبیعت، ضمن لذت دوچرخه سواری و تشویق مردم به استفاده از این وسیله دوستدار محیط زیست، به نقاط مختلف دنیا سفر کنند و از این کار لذت ببرند.

چقدر با برنامه سفر و کاربرد آن آشنا هستید؟ میدونید نوشتن یک برنامه سفرِ دقیق، چقدر میتونه در سفر با دوچرخه به شما کمک کنه؟ در ادامه مجله سایت دوچرخه باچرخ به شما در خصوص برنامه سفر سایکل توریستی اطلاعاتی را خواهیم داد.

سفر سایکل توریستی

اصولاً علاقه به این نوع سفر از یک جایی شروع میشه، مثلاً ممکنه شما یک فرد سایکل توریست را که مهمترین نشانه آنها خورجین سفرشان است را در جاده دیده باشید، یا مثلاً مستند آنها را از تلویزیون و یا در شبکه های اجتماعی دیده باشید. سفر با دوچرخه فقط به علاقه نیست و باید موارد مهمی را رعایت کنید تا بتونید مسافرت خود را شروع کنید. داشتن دوچرخه سایکل توریستی که نسبت به دوچرخه عادی تفاوت هایی مخصوصاً در قطر تایر داره، خورجین سفر و سایر تجهیزات سفر که هر کدام باید به دقت نیاز سنجی شود و با تکمیل وسایل، باید ابتدا مسیرهای کم و ساده را شروع کنید و بعد آماده برای گردشگری با دوچرخه شوید.

سایکل توریست

برنامه سفر مخصوص سفر با دوچرخه

برنامه سفر، برای سفرهای داخلی خوب و برای سفرهای خارج از کشور ضروری است، چرا که هر کدام از کشورها قوانین ویزای مشخصی دارند و به مسافران مهلت اقامت خاصی برای گردش و تفریح داده میشه. برای اطلاع بیشتر در این مورد میتونید بخش راهنمای جامع اخذ ویزای جهانگردی را مطالعه کنید. برنامه سفر یعنی در یک کاغذ، برنامه ریزی دقیقی از مسیر، شرایط اقامت، مدت زمان تقریب سفر و مدت زمان دقیق اقامت در هر شهر و یا کشور رو مشخص کنید.

وارم شاورز به اقامت شما کمک می کند

اگر با وارم شاورز آشنایی ندارید بهتر است در هنگام برنامه ریزی برای اقامت های درون شهری به این سایت سر بزنید، فرقی نمیکند در کدام کشور هستید، معمولاً در هر شهری میزبانانی هستند که رایگان اقامت سایکل توریست ها را بر عهده میگیرند.

از گوگل مپ استفاده کنید

استفاده از نقشه ها و مسیریاب های گوگل نقش بسیار مهمی در برنامه ریزی قبل و هنگام سفر داره، در کنار آن بسیار مهمه که یک سایکل توریست نقشه خوانی و مسیریابی با متدهای مختلف را یاد گرفته باشه.

ارتفاعات و شیب ها را در نظر بگیرید، جاهایی که برای اقامت بین راهی مناسب است را بر روی نقشه مشخص کنید.

از تجربه های سایکل توریست ها استفاده کنید

ما در پلتفرم باچرخ به شما کمک خواهیم کرد تا با استفاده از تجربه های سایکل توریست ها، بهترین برنامه ریزی را داشته باشید که مخصوصاً در سفرهای خارج از کشور این راهنمایی بسیار ارزشمند میباشد. معمولاً هزینه ای نیز در صورت برنامه ریزی دقیق دریافت خواهد شد و این به علت زمان بر بودن این کار هست. اگر تمایل داشتید میتوانید از طریق بخش تماس با ما و یا پشتیبانی آنلاین اطلاعات بیشتری در این خصوص دریافت نمایید.

آموزش گردشگری با دوچرخه

اگر فقط علاقه مند به جهانگردی با دوچرخه هستید و در رویاهای خود این نوع سفر را تجسم میکنید، بهتر است یک قدم اساسی بردارید تا به رویای خود نزدیک تر شوید، برای اینکار پیشنهاد باچرخ به شما، مطالعه مجله دوچرخه سواری باچرخ است که میتوانید با موضوعات پیرامون جهانگردی با دوچرخه آشنا شوید. همچنین با عضو شدن در کانال اینستاگرام باچرخ میتوانید به روز ترین آموزش ها را به صورت رایگان دریافت کنید.


کپی‌برداری از تمام یا بخشی از مطالب باچرخ، حتی با ذکر منبع، بدون کسب اجازه، ممنوع است و پیگرد قانونی دارد.