جهان را باچرخ ببینیم

جهان را باچرخ ببینیم


خیلی از افراد دوچرخه ندارند و یا اگر دوچرخه داشته باشند براشون سخته که با دوچرخه سفر کنند ولی باچرخ فکر همه جاش رو کرده، با ما همراه باشید.

باچرخ

باچرخ یک استارتاپ است که فعالیت خود را از اولین روز خرداد 1398 به صورت رسمی آغاز کرد. البته طرح باچرخ در حدود 9 ماه قبل از آن آغاز شد و پس از بررسی ها و نیازهای جامعه طرح کامل شد و توانستیم پس از شروع کار بازخوردهای بسیار خوبی در زمینه دوچرخه سواری در سفر و تورهای دوچرخه سواری دریافت کنیم.

استارتاپ به معنی سازمانی است که ایده نو آورانه و جدیدی حول یک موضوع ارائه می دهد که قابلیت حل یک یا چند مشکل را دارد و در آینده می تواند سازمانی بسیار بزرگ حتی در قالب جهانی باشد. هدف از ایجاد باچرخ نیز حل چندین مشکل است که  بر سر راه سفر با دوچرخه برای مردم عادی وجود داشت. ما توانستیم پلتفرمی ایجاد کنیم و از تمامی جوانان دوچرخه سوار جهانگرد به عنوان لیدر دوچرخه سوار دعوت کنیم تا پس از احراز هویت بتوانند در سایت تور دوچرخه سواری قرار بدهند و برای خود کسب درآمد کنند و از آن طرف، ضمن اینکه مسافران که تا اکنون در حیطه گردشگری با دوچرخه، شخص قابل اطمینانی را نمیشناختند، می توانند در بستری امن، تورهایی که لیدرها به مقاصد مختلف داخلی و خارجی قرار می دهند را خریداری نمایند و سپس در صورت نداشتن دوچرخه از طریق بخش کرایه دوچرخه، دوچرخه خود را از سایت تأمین نمایند. همچنین خورجین های مخصوص باچرخ به مسافران برای سفر تحویل داده میشود.

سفرنامه دوچرخه سواری 

یکی دیگر از نیازهایی که به شدت در این حوزه احساس می شد، وجود نداشتنِ سفرنامه های دوچرخه سواری در یک بستر جامع بود که مسافران بتوانند اطلاعات کافی درباره سایکل توریسم به دست بیاورند. با ایجاد بخش سفرنامه های دوچرخه سواری در باچرخ امکان قرار دادن و به اشتراک گذاشتن سفرنامه ها را برای همه افراد فراهم کردیم تا منبع مفید و جامعی باشد برای خواندن و کسب تجربه، قبل از سفر با دوچرخه، که به شدت مفید و با ارزش است. 

کسب درآمد ازطریق کرایه دادن دوچرخه

یکی از امکانات بسیار عالی که ایجاد شد و موضوع کاملا جدیدی در ایران می باشد، کسب درآمد از طریق اجاره دادن دوچرخه به مسافرانی است که قصد سفر با تورهای باچرخ را دارند. به این صورت که، به لینک اجاره دوچرخه وارد میشوید، اطلاعات خود و دوچرخه خودتان را برای باچرخ ارسال می کنید تا در هنگامی که مسافری دوچرخه درخواست کرد از طریق شما این دوچرخه به آنها داده می شود. در این حالت چون فقط به کسانی که داخل تور باچرخ هستند دوچرخه داده می شود امکان دزدیده شدن دوچرخه به صفر می رسد و اگر در حین مسافرت خسارتی به دوچرخه وارد شود این خسارت از مسافر گرفته خواهد شد. پس تا دیر نشده به سایت باچرخ مراجعه کنید و درخواست خودتان را ثبت کنید.

 

خوشحال میشیم نظرت رو بدونیم یا به سوالت پاسخ بدیم

ابتدا وارد شوید

نظرات

فعلاً نظری درباره این متن نوشته نشده!

باچرخ اولین و تنها پلتفرم سفر با دوچرخه

با عضویت و تکمیل حساب کاربری، اعتبار هدیه بگیرید

۱۵۰۰۰ تـومـان اعـتبار هدیه

travelogue bacharkh

کسب درآمد با سفرنامه نویسی باچرخ

هر سفرنامه ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریـال

نوشتن سفرنامه