ورزش در منزل | ورزش برای لاغری شکم و پهلو

ورزش در منزل | ورزش برای لاغری شکم و پهلو


ورزش برای لاغری شکم و پهلو که خیلی از افراد به دنبال آن هستند را در باچرخ توضیح داده ایم تا با روش صحیح سوزاندن چربی و لاغری شکم آشنا شوید. شکم و پهلوها از اولین مواردی هستند که اگر قصد لاغری داشته باشید به آنها فکر میکنید چون در ظاهر شما بسیار تأثیر گذار هستند، از ظاهر نیز که بگذریم چاقی شکم باعث بسیاری از بیماری ها از جمله دیابت و بیماری های قلبی است و بنابراین برای سلامتی نیز بهتر است به فکر لاغری شکم و پهلوها باشید. در این پُست از مجله گردشگری ورزشی باچرخ به سراغ 9 ورزش مفید برای سوزاندن چربی شکم و پهلوها رفته ایم که میتوانید در قالب ورزش در منزل آنها را انجام دهید.

ورزش برای لاغری شکم و پهلو

آیا میتوان با ورزش در منزل کاری کرد که به تناسب اندام برسیم و شکم شش تیکه داشته باشیم؟ در پاسخ باید گفت بله! اگرچه برای رسیدن به شکم شش تیکه باید خیلی تلاش کنید و علاوه بر ورزش، تغذیه و رژیم غذایی مناسب داشته باشید ولی میتوانید با ورزش هایی که در ادامه این پُست از مجله گردشگری ورزشی باچرخ  با آنها آشنا خواهید شد از چاقی شکم راحت شوید.

1- ورزش کوهنوردان | Mountain Climbers

این ورزش علاوه بر درگیر کردن عضلات دست و پا، تمرکز ویژه ای بر روی مرکز بدن یعنی شکم دارد. برای اینکه این ورزش را انجام دهید لازم است دو دست ها را روی زمین گذاشته، یکی از پاها را به سمت شکم خم کرده و پای دیگر صاف باشد. حالا باید در حالی که شکم خود را به سمت ستون فقرات جمع میکنید، پاها را با یکدیگر جابه جا کنید و به کار خود سرعت دهید.

ورزش کوهنوردان

2- ورزش با مدیسین بال | Medicine Ball

ورزش با مدیسین بال

توپ های ورزشی که از آنها با عنوان مدیسین بال یاد میشود، یکی دیگر ورزشهایی است که میتوانید به عنوان ورزش در منزل انجام دهید و تاثبر استفاده آن را به مرور در شکم و پهلوهای خود ببینید. کار با این توپ باعث افزایش سوخت و ساز بدن میشود.

یکی از نمونه ورزش هایی که میتوان با توپ ورزی انجام داد این است که، به حالت نیمه دراز کش، دست هایتان را با فاصله کم بر روی توپ ورزشی گذاشته، پاهایتان را بکشید و سپس یک بار شنا بروید، حالا باید به سرعت بلند شده، توپ را بلند کرده و با توپ پرید و سپس دراز کشید و شنا رفت. این حرکت باید بارها و بارها تکرار شود. البته مدل های مختلفی برای ورزش با این توپ وجود دارد.

3- شنای سوئدی | Push-up

یکی از ورزش های دم دستی برای ورزش در منزل، انجام حرکت شنای سوئدی میباشد. این حرکت به اندام های مختلفی از جمله دست، پا و شکم فشار وارد میکند که باعث تناسب اندام و لاغری شکم و پهلو میشود.

شنای سوئدی

4- یوگا | Yoga

یوگا به عنوان یک ورزش که آن را هم در طبیعت میتوان انجام داد و هم در قالب ورزش در منزل کاربرد دارد یکی از ورزش هایی است که با اینکه کالری سوزی ن نسبت به ورزش هایی ک با وزنه و توپ انجام میشود کمتر است اما باز هم برای لاغری شکم و پهلوها مفید است. یوگا مجموعه ای از حرکات است که میتوانید آنها را انجام دهید و با آن به تناسب اندام برسید و البته در این میان علاوه بر صبر باید رژیم غذایی صحیحی داشته باشید.

مجموعه حرکات یوگا

5- پیلاتس | Pilates

شکم خود را با پیلاتس، که حرکات کوچک و ملایمی است و به عنوان ورزش در منزل میتوان آن را انجام داد کوچک کنید. این حرکات کوچک میتواند نتایج عظیمی در خصوص لاغری شکم و پهلو  برای شما ایجاد کند. پیلاتس به تقویت عضلات و تناسب اندام شما کمک می کند.

مجموعه حرکات پیلاتس

امیدواریم ازاین پُست مجله گردشگری ورزشی باچرخ استفاده برده باشید. اگر دوست دارید درباره کالری سوزی دوچرخه سواری اطلاع داشته باشید میتوانید به پُست باچرخ با عنوان دوچرخه سواری چقدر کالری میسوزاند مراجعه نمایید.


مطالب باچرخ دارای کپی رایت میباشند و با افراد کپی کننده برخورد قانونی صورت میگیرد.

خوشحال میشیم نظرت رو بدونیم یا به سوالت پاسخ بدیم

ابتدا وارد شوید

نظرات

فعلاً نظری درباره این متن نوشته نشده!