دسته بندی ها :
همه دسته ها راهنمای سفر و گردشگری ویزا بایک پکینگ سایکل توریسم دوچرخه مطالب جالب

چیزهایی که احتمالاً درباره دوچرخه نمیدانید!

چیزهای بسیار جالبی در خصوص دوچرخه و دوچرخه سواری در دنیا وجود دارد که به احتمال زیاد از آنها بی خبر هستید. در باچرخ درباره دوچرخه ها بخوانید.

دوچرخه مناسب برای سنگین وزن ها

راهنمای خرید دوچرخه مناسب برای سنگین وزن ها در باچرخ آماده شده است تا افراد سنگین وزن بتوانند به راحتی دوچرخه مناسب خودشان را انتخاب نمایند.

لیست لوازم کمپینگ و طبیعت گردی

لیست لوازم کمپینگ و طبیعت گردی که در باچرخ تهیه شده است، به شما کمک خواهد کرد تا از روی چک لیست لوازم طبیعت گردی و کمپینگ به سمت سفر بروید.

راهنمای خرید کوله دوچرخه سواری

به دنبال خرید کوله پشتی دوچرخه سواری هستید؟ بهترین کوله پشتی دوچرخه سواری چه ویژگی هایی دارد؟ راهنمای خرید کوله دوچرخه را در باچرخ مطالعه کنید.

فریم دوچرخه | تفاوت انواع فریم دوچرخه

فریم دوچرخه که از آن با عنوان تنه دوچرخه و بدنه دوچرخه نیز نام برده میشود، انواع مختلفی دارد. آیا از تفاوت های فریم دوچرخه اطلاعی دارید؟

هر کیلومتر با دوچرخه چند دقیقه است؟

اگر دوست دارید بدانید هر کیلومتر با دوچرخه چند دقیقه است و در واقع مسافتی که با دوچرخه در هر ساعت میتوان پیش رفت چقدر است این پُست را بخوانید.

مسیرهای دوچرخه سواری اطراف تهران کدامند؟

دوست دارید در اطراف تهران دوچرخه سواری کنید؟ در باچرخ میتوانید با بهترین مسیرهای دوچرخه سواری اطراف تهران آشنا شوید و در آنجا رکاب بزنید.

با راه های افزایش سرعت دوچرخه آشنا شوید

اگر شما هم جز آن دسته افرادی هستید که به فکر افزایش سرعت دوچرخه هستید در باچرخ میتوانید با چندین راه برای بالا بردن سرعت دوچرخه سواری آشنا شوید.

سایز دوچرخه کجا نوشته شده | تشخیص سایز دوچرخه

سایز دوچرخه کجا نوشته شده و از کجا سایز دوچرخه را بفهمیم؟ اگر قصد خرید و فروش دوچرخه را دارید این پُست باچرخ را در خصوص سایز دوچرخه بخوانید.