قدرتمندترین پاسپورت جهان در سال 2020

مانند سال های گذشته، قدرت پاسپورت ملیت های مختلف بررسی شد و یک کشور آسیایی توانست در رتبه نخست قدرتمندترین پاسپورت دنیا در سال 2020 قرار گیرد.

5 مکان فوق العاده جذاب دنیا برای دوچرخه سواری

اگر به دنبال بهترین مکان های دنیا برای دوچرخه سواری هستید در این پست از مجله گردشگری باچرخ با 5 مورد از این مکان های گردشگری آشنا خواهید شد.

چگونه یک برنامه سفر سایکل توریستی بنویسیم؟

برنامه سفر یکی از مهمترین مواردی است که هر سایکل توریستی باید با آن آشنا باشد و از آن استفاده کند. باچرخ راهنمای سفر سایکل توریستی است.

چگونه یک راهنمای تور دوچرخه سواری شویم؟

اگر علاقه دارید از طریق لیدر دوچرخه سوار شدن در تور دوچرخه کسب در آمد داشته باشید گذراندن دوره گردشگری با دوچرخه برای شما در اولویت قرار دارد.

باچرخ در نیمه نهایی مسابقه سازمان جهانی گردشگری

باعث افتخار ما است که پس از مدت کوتاهی از راه اندازی استارتاپ باچرخ و شرکت در مسابقه سازمان جهانی گردشگری در مرحله نیمه نهایی انتخاب شدیم.

تور گردشگری با دوچرخه | دانستنی های قبل از سفر

برای شرکت در یک تور گردشگری با دوچرخه بهتر است قبل از سفر با دوچرخه اطلاعات مفیدی را در این زمینه در اختیار علاقه مندان سایکل توریسم قرار دهیم.

تور دوچرخه سواری | زندگی هیجان انگیز در طبیعت

تور دوچرخه سواری و سفر با دوچرخه تجربه منحصر به فردی از یک زندگی هیجان انگیز با دوچرخه در طبیعت است که آن را در باچرخ توصیف می کنیم.

لوازم گردشگری و سفر با دوچرخه

سفر با دوچرخه بسیار هیجان انگیز و لذت بخش است ما در باچرخ اطلاعات جامعی در خصوص لوازم سفر با دوچرخه به شما خواهیم داد.

سفر با دوچرخه را چگونه آغاز کنیم؟

سفر با دوچرخه برای بسیاری از افراد لذت بخش است ولی نمی دانند باید از کجا شروع کنند. در باچرخ اطلاعات خوبی در این خصوص به شما خواهیم داد.

راهنمای ویزای شینگن برای جهانگردی

ویزای شینگن مهم ترین و سخت ترین ویزایی است که خیلی از افراد دغدغه گرفتن آن را دارند. در باچرخ شما را جهت اخذ ویزای شینگن راهنمایی میکنیم.

راهنمای جامع اخذ ویزای جهانگردی

سایکل توریست ها همیشه رویای جهانگردی با دوچرخه را دارند اما گرفتن ویزای کشورهای مختلف بسیار سخت است. باچرخ شما را جهت اخذ ویزا راهنمایی می کند.

بریم سفر باچرخ؟

خیلی از افراد دوچرخه ندارند و یا اگر دوچرخه داشته باشند براشون سخته که با دوچرخه سفر کنند ولی باچرخ فکر همه جاش رو کرده، با ما همراه باشید.

علت نامگذاری سوم ژوئن به نام روز جهانی دوچرخه

در سال 2018 بود که از طرف سازمان ملل سوم ژوئن در تقویم به عنوان روز جهانی دوچرخه انتخاب شد. در باچرخ علت نام گذاری این روز را بررسی می کنیم.

سایکل توریسم و سفرهای هیجان انگیز با دوچرخه

اگر به دنبال یک سفر هیجان انگیز هستید، شما را به سایکل توریسم دعوت میکنیم تا به اوج لذت سفر برسید. همراه باچرخ باشید.