دسته بندی ها :
همه دسته ها راهنمای سفر و گردشگری ویزا بایک پکینگ سایکل توریسم دوچرخه مطالب جالب

مسیرهای دوچرخه سواری اطراف تهران کدامند؟

دوست دارید در اطراف تهران دوچرخه سواری کنید؟ در باچرخ میتوانید با بهترین مسیرهای دوچرخه سواری اطراف تهران آشنا شوید و در آنجا رکاب بزنید.

با راه های افزایش سرعت دوچرخه آشنا شوید

اگر شما هم جز آن دسته افرادی هستید که به فکر افزایش سرعت دوچرخه هستید در باچرخ میتوانید با چندین راه برای بالا بردن سرعت دوچرخه سواری آشنا شوید.

سایز دوچرخه کجا نوشته شده | تشخیص سایز دوچرخه

سایز دوچرخه کجا نوشته شده و از کجا سایز دوچرخه را بفهمیم؟ اگر قصد خرید و فروش دوچرخه را دارید این پُست باچرخ را در خصوص سایز دوچرخه بخوانید.

نکات و اصول دوچرخه سواری در سربالایی

دوچرخه سواری ورزش لذت بخشی است اما در سربالایی ها ممکن است اذیت کننده باشد، در این پُست باچرخ به اصول دوچرخه سواری در سربالایی ها پرداخته ایم.

اسکارف چیست | راهنمای خرید اسکارف

اسکارف چیست؟ اگر اهل دوچرخه سواری، کوهنوردی و ورزش هستید، برای خرید اسکارف که شامل اسکارف دخترانه و اسکارف پسرانه است با کاربرد آن آشنا شوید.

باربند دوچرخه | راهنمای خرید باربند دوچرخه

باربند دوچرخه انواع مختلفی دارد، اگر قصد خرید باربند دوچرخه را دارید بهتر است قبل از هر چیز در باچرخ با انواع باربند دوچرخه و نصب آن آشنا شوید.

ورزش در منزل | ورزش برای لاغری شکم و پهلو

ورزش برای لاغری شکم و پهلو که خیلی از افراد به دنبال آن هستند را در باچرخ توضیح داده ایم تا با روش صحیح سوزاندن چربی و لاغری شکم آشنا شوید.

راهنمای خرید دوچرخه و معرفی انواع دوچرخه

اطلاع داشتن از انواع دوچرخه در هنگام خرید دوچرخه بسیار ضروری است. در باچرخ میتوانید در خصوص خرید دوچرخه بر اساس مدل دوچرخه راهنمایی دریافت کنید.

مار | چگونه از حمله مار جان سالم به در ببریم؟

در هنگام ورود به طبیعت ممکن است مار در جلوی چشمان شما ظاهر شود، در این حالت چه کار میکنید؟ آیا راه های مقابله با حمله مار را میشناسید؟