دسته بندی ها :
راهنمای سفر و گردشگری ویزا بایک پکینگ سایکل توریسم دوچرخه مطالب جالب و متفرقه

نکات مهم حمل دوچرخه با هواپیما

حمل دوچرخه با هواپیما یکی از مواردی است که مسافران باید با قوانین آن آشنا باشند، در باچرخ با قوانین حمل دوچرخه با هواپیما آشنا شوید.

چک لیست بایک پکینگ | سفر با دوچرخه

قبل از اینکه سفر با دوچرخه را به روش بایک پکینگ آغاز کنید بهتر است این چک لیست را بررسی کنید تا مطمئن شوید همه وسایل سفر را تهیه کرده اید.

راهنمای خرید دوچرخه برای بایک پکینگ

اگر قصد دارید روش جذاب سفر با دوچرخه یعنی بایک پکینگ را تجربه کنید بهتر است قبل از هر چیز درباره خرید دوچرخه بایک پکینگ اطلاعاتی داشته باشید.

بهترین وسایل بایک پکینگ در سال 2020

اگر در حال برنامه ریزی برای سفر با دوچرخه به صورت بایک پکینگ هستید در باچرخ میتوانید با بهترین وسایل این نوع سفر آشنا شوید.

تفاوت بایک پکینگ با سایکل توریسم

سفر با دوچرخه هم در قالب سایکل توریسم و هم در قالب بایک پکینگ امکان پذیر است. در باچرخ درباره تفاوت این نوع سفرها خواهید دانست.

بایک پکینگ چیست؟

در باچرخ با محبوب ترین مدل سفر با دوچرخه در جهان به نام بایک پکینگ آشنا شوید و وسایل بایک پکینگ را بشناسید.

راهنمای جامع خرید دوچرخه سایکل توریستی

اگر علاقه دارید سایکل توریست شوید باید اولین قدم که خرید یک دوچرخه مناسب برای سفر است را به درستی بردارید و درباره دوچرخه مخصوص سفر بیشتر بدانید

راهنمای جامع سفر و دوچرخه سواری در سریلانکا

اگر قصد سفر به جنوب آسیا را دارید سریلانکا یکی از مقاصد بسیار جذاب این منطقه است که جهانگردان و دوچرخه سواران از این منطقه به خوبی یاد میکنند.

نحوه ثبت خاطرات سفر با دوچرخه در قالب سفرنامه

در این پست از مجله گردشگری باچرخ با نحوه نگارش سفرنامه دوچرخه سواری آشنا خواهید شد تا بتوانید خاطرات سفر با دوچرخه را ثبت و کسب در آمد کنید.

قدرتمندترین پاسپورت جهان در سال 2020

مانند سال های گذشته، قدرت پاسپورت ملیت های مختلف بررسی شد و یک کشور آسیایی توانست در رتبه نخست قدرتمندترین پاسپورت دنیا در سال 2020 قرار گیرد.

5 مکان فوق العاده جذاب دنیا برای دوچرخه سواری

اگر به دنبال بهترین مکان های دنیا برای دوچرخه سواری هستید در این پست از مجله گردشگری باچرخ با 5 مورد از این مکان های گردشگری آشنا خواهید شد.

چگونه یک برنامه سفر سایکل توریستی بنویسیم؟

برنامه سفر یکی از مهمترین مواردی است که هر سایکل توریستی باید با آن آشنا باشد و از آن استفاده کند. باچرخ راهنمای سفر سایکل توریستی است.