دسته بندی ها :
همه دسته ها راهنمای سفر و گردشگری ویزا بایک پکینگ سایکل توریسم دوچرخه مطالب جالب

بایدها و نبایدهای غذا دادن به حیوانات

غذا دادن به حیوانات در زمستان بیش از پیش اهمیت دارد، اما غذا دادن به حیات وحش با غذا دادن به گربه های خیابانی، سگ های ولگرد و گنجشک ها فرق دارد.

بهترین زمان برای دوچرخه سواری و لاغری

بهترین زمان برای دوچرخه سواری، بهترین زمان برای ورزش و چربی سوزی و به طور خاص در این پست باچرخ با بهترین زمان دوچرخه سواری برای لاغری آشنا شوید

فواید دوچرخه سواری روزانه

فواید دوچرخه سواری روزانه کدامند؟ اگر هر روز به ورزش دوچرخه سواری میپردازید، در این پُست میتوانید در خصوص فواید دوچرخه سواری اطلاعات کسب نمایید.

از دوچرخه سواری در هوای بارانی نترسید!

دوچرخه سواری در هوای بارانی با در نظر گرفتن نکات ایمنی میتواند دارای فوایدی نیز برای دوچرخه سواران باشد که این فواید را در باچرخ خواهید دانست.

شهر دوچرخه | شهرهای دوچرخه دوست جهان

شهر دوچرخه جهان کجاست؟ در مجله باچرخ با کشورها و شهرهای دوچرخه دوست جهان و دوچرخه دوست ترین شهرهای جهان و هلند و شهر دوچرخه ایران آشنا میشوید.

راهنمای تبدیل دوچرخه کوهستان به توریستی

تبدیل دوچرخه کوهستان به توریستی و جاده ای یک راه مفید برای استفاده از دوچرخه کوهستان برای سفر است. درباچرخ برای تبدیل دوچرخه راهنمایی میشوید.

گردشگری پایدار | انواع گردشگری پایدار در ایران

گردشگری پایدار چیست؟ انواع گردشگری پایدار، گردشگری پایدار در ایران و شاخص های گردشگری پایدار و رابطه آن با دوچرخه سواری را در باچرخ بخوانید.

دوچرخه سواری و لاغری شکم از رویا تا واقعیت!

دوچرخه سواری و لاغری شکم، تاثیر دوچرخه ثابت در لاغری شکم و پاسخ به پرسش دوچرخه سواری یا پیاده روی برای لاغری را در این پست مجله باچرخ بخوانید.

راهنمای خرید کیسه خواب + لیست قیمت 2020

کیسه خواب باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟ برای انتخاب کیسه خواب مناسب بهتر است به نکات مهم در خرید کیسه خواب که در باچرخ آماده شده دقت نمایید.

مجله دوچرخه | گردشگری ورزشی

در بخش مجله سایت باچرخ به موضوعات مرتبط با دوچرخه، دوچرخه سواری، گردشگری ورزشی پرداخته میشود. موضوعات مجله دوچرخه به افرادی که دوچرخه دارند و یا قصد خرید دوچرخه را دارند کمک میکند تا تجربه بهتری از دوچرخه سواری داشته باشند.

آموزش های مجله باچرخ به صورت خیلی واضح صورت میگیرد و سعی بر آن است تا از پیچیده کردن مطالب جلوگیری شود، تمامی مطالب باچرخ ترجمه سایت ها و نشریات معتبر خارجی است که توسط تیم تولید محتوای باچرخ ترجمه میشوند و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میگیرد. بر اساس ماده ۲۴ قانون حمایت از مولفان، مصنفان و هنرمندان و برای حفظ حقوق مترجمان سایت باچرخ، استفاده از مطالب باچرخ بدون کسب اجازه جرم بوده و با افراد و سایت هایی که مطالب سایت و مجله باچرخ را کپی برداری میکنند بصورت قانونی برخورد خواهد شد.

آموزش دوچرخه سواری

مجله دوچرخه باچرخ فرصت رایگانی است که در اختیار علاقه‌مندان به دوچرخه سواری قرار گرفته است تا با آشنایی موضوعات مختلف دوچرخه، بتوانند به صورت مجازی، در خصوص آموزش دوچرخه سواری اطلاعات جامع و خوبی را بدست بیاورند. همچنین با پیوستن به اینستاگرام باچرخ میتوانید آموزش های تصویری را نیز دریافت نمایید.

آموزش دوچرخه سواری در قالب آموزش سفر با دوچرخه و آموزش خرید وسایل دوچرخه صورت میگیرد و اطلاعات کامل و رایگان را میتوانید به صورت آنلاین از بخش مجله باچرخ دریافت نمایید. اگر در خصوص گردشگری ورزشی اطلاعاتی ندارید به شما توصیه میکنیم پُست مجله باچرخ را با عنوان گردشگری ورزشی مطالعه نمایید.