موزه ای از خودروهای کلاسیک ایران

یکی از موزه های مورد علاقه مردم، موزه ماشین های تاریخی است که دیدن آن ها بسیار خاطره انگیز است. در باچرخ درباره موزه خودروهای کلاسیک بخوانید.

بهترین مسیرهای دوچرخه سواری ایران کدامند؟

شناخت بهترین مسیرهای دوچرخه سواری ایران برای افرادی که با دوچرخه به گردشگری میپردازند بسیار جالب خواهد بود. همراه باچرخ بهترین مسیرها را بشناسید

هتل های تبریز | پنج هتل قدیمی و خاص تبریز

با معرفی خاص ترین و قدیمی ترین هتل های تبریز در این پُست از مجله گردشگری باچرخ در خدمت شما هستیم و برای اقامت در تبریز شما را راهنمایی میکنیم.

اجاره کلبه های چوبی جنگل های شمال ایران | ماسال

برای کسانی که ماسال مقصد سفرشان است در این پُست در مورد اجاره کلبه چوبی در ماسال و اجاره ویلا باغ در ماسال اطلاعات خوبی را به شما ارائه میدهیم.

خرید دوچرخه | جامع ترین راهنمای خرید دوچرخه

برای خرید دوچرخه نیاز به راهنمایی دارید؟ راهنمای خرید دوچرخه را در مجله دوچرخه باچرخ مطالعه کنید تا در خصوص صفر تا صد خرید دوچرخه راهنمایی شوید.

دوچرخه جاینت | دوچرخه Giant ساخت کجاست؟

دوچرخه جاینت ساخت کجاست؟ در این پُست باچرخ، برند دوچرخه Giant را خواهید شناخت و با دوچرخه های جاینت 2021 و قیمت دوچرخه جاینت آشنا خواهید شد.

دوچرخه ویوا | دوچرخه Viva ساخت کجاست؟

دوچرخه ویوا ساخت کجاست؟ قیمت دوچرخه ویوا چقدر است؟ در این پُست باچرخ علاوه بر شناخت برند دوچرخه viva، با بهترین مدل دوچرخه ویوا آشنا خواهید شد.

علت درد و آسیب های دوچرخه سواری چیست؟

از آسیب های دوچرخه سواری میتوان به درد زانو در هنگام دوچرخه سواری اشاره داشت. در مجله باچرخ با دردهای دوچرخه سواری و درمان آن آشنا میشوید.

دوچرخه سواری کدام عضلات را درگیر میکند؟

برای اینکه بدانید دوچرخه کدام عضلات را درگیر میکند و در واقع با عضلات درگیر در دوچرخه سواری آشنا شوید این پُست از مجله باچرخ را مطالعه نمایید.

مجله دوچرخه | مجله گردشگری

در بخش مجله سایت باچرخ به موضوعات مرتبط با دوچرخه، دوچرخه سواری، گردشگری ورزشی و سفر پرداخته میشود. موضوعات مجله دوچرخه به افرادی که دوچرخه دارند و یا قصد خرید دوچرخه را دارند کمک میکند تا تجربه بهتری از دوچرخه سواری داشته باشند.

مجله دوچرخه

آموزش های مجله دوچرخه باچرخ به صورت خیلی واضح صورت میگیرد و سعی بر آن است تا از پیچیده کردن مطالب جلوگیری شود، تمامی مطالب باچرخ ترجمه سایت ها و نشریات معتبر خارجی است که توسط تیم تولید محتوای باچرخ ترجمه میشوند و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میگیرد. بر اساس ماده ۲۴ قانون حمایت از مولفان، مصنفان و هنرمندان و برای حفظ حقوق مترجمان سایت باچرخ، استفاده از مطالب باچرخ بدون کسب اجازه جرم بوده و با افراد و سایت هایی که مطالب سایت و مجله باچرخ را کپی برداری میکنند بصورت قانونی برخورد خواهد شد.

مجله گردشگری

اگر به سفر و گردشگری و به خصوص به جهانگردی با دوچرخه علاقه دارید، مطالب گردشگری سایت باچرخ را دنبال کنید تا در آینده به یک جهانگرد حرفه‌ای تبدیل شوید و با اصول گردشگری به طور دقیق آشنا شوید.

آموزش دوچرخه سواری

مجله دوچرخه باچرخ فرصت رایگانی است که در اختیار علاقه‌مندان به دوچرخه سواری قرار گرفته است تا با آشنایی موضوعات مختلف دوچرخه، بتوانند به صورت مجازی، در خصوص آموزش دوچرخه سواری اطلاعات جامع و خوبی را بدست بیاورند. همچنین با پیوستن به اینستاگرام باچرخ میتوانید آموزش های تصویری را نیز دریافت نمایید.

آموزش دوچرخه سواری در قالب آموزش سفر با دوچرخه و آموزش خرید وسایل دوچرخه صورت میگیرد و اطلاعات کامل و رایگان را میتوانید به صورت آنلاین از بخش مجله باچرخ دریافت نمایید. اگر در خصوص گردشگری ورزشی اطلاعاتی ندارید به شما توصیه میکنیم پُست مجله باچرخ را با عنوان گردشگری ورزشی مطالعه نمایید.