دسته بندی ها :
همه دسته ها راهنمای سفر و گردشگری ویزا بایک پکینگ سایکل توریسم دوچرخه مطالب جالب

شهر دوچرخه | شهرهای دوچرخه دوست جهان

شهر دوچرخه کجاست؟ در این پُست مجله باچرخ با کشورها و شهرهای دوچرخه دوست جهان و دوچرخه دوست ترین شهرهای هلند و سپس شهر دوچرخه ایران آشنا میشوید.

راهنمای تبدیل دوچرخه کوهستان به توریستی

اگر دوچرخه کوهستان دارید و تصمیم دارید در جاده از آن استفاده کنید در این پُست باچرخ از چگونگی تبدیل دوچرخه کوهستان به توریستی اطلاع پیدا میکنید.

چیزهایی که باید درباره گردشگری پایدار بدانید!

گردشگری پایدار چیست؟ انواع گردشگری پایدار، گردشگری پایدار در ایران و شاخص های گردشگری پایدار و رابطه آن با دوچرخه سواری را در باچرخ بخوانید.

دوچرخه سواری و لاغری شکم از رویا تا واقعیت!

دوچرخه سواری و لاغری شکم، تاثیر دوچرخه ثابت در لاغری شکم و پاسخ به پرسش دوچرخه سواری یا پیاده روی برای لاغری را در این پست مجله باچرخ بخوانید.

راهنمای خرید کیسه خواب + لیست قیمت 2020

کیسه خواب باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟ برای انتخاب کیسه خواب مناسب بهتر است به نکات مهم در خرید کیسه خواب که در باچرخ آماده شده دقت نمایید.

چیزهایی که احتمالاً درباره دوچرخه نمیدانید!

حقایق جالبی در خصوص دوچرخه و دوچرخه سواری در دنیا وجود دارد که به احتمال زیاد از آنها بی خبر هستید. در باچرخ درباره حقایق دوچرخه ها بخوانید.

دوچرخه مناسب برای سنگین وزن ها

کدام دوچرخه مناسب برای سنگین وزن ها است؟ تحمل وزن دوچرخه چقدر است؟ در باچرخ راهنمای خرید دوچرخه برای سنگین وزن ها را بخوانید و بعد دوچرخه بخرید.

لیست لوازم کمپینگ و طبیعت گردی | چک لیست سفر

لیست لوازم کمپینگ و طبیعت گردی که در باچرخ تهیه شده است، به شما کمک خواهد کرد تا از روی چک لیست لوازم طبیعت گردی و کمپینگ به سمت سفر بروید.

راهنمای خرید کوله دوچرخه سواری

به دنبال خرید کوله پشتی دوچرخه سواری هستید؟ بهترین کوله پشتی دوچرخه سواری چه ویژگی هایی دارد؟ راهنمای خرید کوله دوچرخه را در باچرخ مطالعه کنید.

مجله دوچرخه | گردشگری ورزشی

در بخش مجله سایت باچرخ به موضوعات مرتبط با دوچرخه، دوچرخه سواری، گردشگری ورزشی پرداخته میشود. موضوعات مجله دوچرخه به افرادی که دوچرخه دارند و یا قصد خرید دوچرخه را دارند کمک میکند تا تجربه بهتری از دوچرخه سواری داشته باشند.

آموزش های مجله باچرخ به صورت خیلی واضح صورت میگیرد و سعی بر آن است تا از پیچیده کردن مطالب جلوگیری شود، تمامی مطالب باچرخ ترجمه سایت ها و نشریات معتبر خارجی است که توسط تیم تولید محتوای باچرخ ترجمه میشوند و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میگیرد. بر اساس ماده ۲۴ قانون حمایت از مولفان، مصنفان و هنرمندان و برای حفظ حقوق مترجمان سایت باچرخ، استفاده از مطالب باچرخ بدون کسب اجازه جرم بوده و با افراد و سایت هایی که مطالب سایت و مجله باچرخ را کپی برداری میکنند بصورت قانونی برخورد خواهد شد.

آموزش دوچرخه سواری

مجله دوچرخه باچرخ فرصت رایگانی است که در اختیار علاقه‌مندان به دوچرخه سواری قرار گرفته است تا با آشنایی موضوعات مختلف دوچرخه، بتوانند به صورت مجازی، در خصوص آموزش دوچرخه سواری اطلاعات جامع و خوبی را بدست بیاورند. همچنین با پیوستن به اینستاگرام باچرخ میتوانید آموزش های تصویری را نیز دریافت نمایید.

آموزش دوچرخه سواری در قالب آموزش سفر با دوچرخه و آموزش خرید وسایل دوچرخه صورت میگیرد و اطلاعات کامل و رایگان را میتوانید به صورت آنلاین از بخش مجله باچرخ دریافت نمایید. اگر در خصوص گردشگری ورزشی اطلاعاتی ندارید به شما توصیه میکنیم پُست مجله باچرخ را با عنوان گردشگری ورزشی مطالعه نمایید.