کرایه دوچرخه در تهران

اگر در شهر تهران هستید میتوانید از طریق باچرخ، دوچرخه کوهستان کرایه کنید و آن را درب منزل خود دریافت نمایید، برای این کار کافی است از طریق بخش پشتیبانی آنلاین درخواست خود را ارسال کنید، پس از پاسخ به سوالاتی از قبیل سن، قد و محل سکونت، در زمان درخواستی، دوچرخه مناسب خود را درب منزل دریافت خواهید کرد.

هزینه اجاره دوچرخه در تهران ۱۲۰,۰۰۰ تومان میباشد، همچنین ارائه کارت شناسایی معتبر، آدرس محل سکونت و شماره تلفن منزل الزامی میباشد.

هزینه ارسال دوچرخه به صورت رفت و برگشت، برای منازلی که در مرکز شهر تهران هستند ۴۰.۰۰۰ تـومان و برای سایر مناطق شهر تهران ۸۰.۰۰۰ تـومان میباشد.

برند دوچرخه‌های باچرخ یکی از بهترین برندهای دوچرخه کوهستان میباشد و ۲۴ دنده هستند و ضمن کیفیت خوب، در صورت درخواست، سفارش سازی هم میشوند. همچنین درصورت درخواست، باربند صندوقی دوچرخه نیز برای کرایه وجود دارد.

در طرح پیشنهاد دل انگیز باچرخ میتوانید در روزهای غیر تعطیلِ یکشنبه تا چهارشنبه هر هفته، دوچرخه را با %۱۷ تخفیف یعنی با قیمت ۹۹.۰۰۰ تومان کرایه نمایید.

برای ثبت درخواست اجاره دوچرخه باچرخ به صورت روزانه در شهر تهران، ابتدا لازم است به راحتی با ورود شماره موبایل، عضو سایت باچرخ شوید و حساب کاربری خود را تکمیل نمایید، سپس درخواست خود را که شامل قد، روز درخواست، ساعت کرایه، شماره تلفن ثابت و آدرس محل سکونت است به شماره واتس اپ پشتیبانی سایت باچرخ یعنی ۰۹۰۳۷۰۵۰۳۳۳ ارسال نمایید. در نظر داشته باشید، حداقل ۱۵ ساعت قبل از ساعت درخواستی باید درخواست شما ارسال و تسویه شده باشد.

کرایه دوچرخه ویژه تور دوچرخه سواری باچرخ

در هنگام خرید تور دوچرخه از سایت باچرخ اگر دوچرخه در خدمات ارائه نشده بود، امکان این را خواهید داشت که پس از خرید تور با ارائه کد تائیدیه در باکسی که در ادامه آن را خواهید دید، درخواست کرایه دوچرخه برای تور داشته باشید. البته در هنگام خرید تور نیز گزینه تور دوچرخه سواری به همراه کرایه دوچرخه را نیز میتوانید انتخاب کنید که همزمان هم تور برای شما رزرو خواهد شد و هم کرایه دوچرخه برای شما انجام میشود و در روز تور میتوانید دوچرخه را دریافت نمایید، اما اگر تور خود را به صورت عادی رزرو کردید و سپس تصمیم گرفتید که دوچرخه نیز کرایه کنید، تا ۳ روز قبل از آغاز سفر این فرصت را دارید تا با وارد کردن کد تأیید خرید تور دوچرخه سواری از سایت باچرخ در این قسمت از سایت، درخواست خود را مبنی بر کرایه دوچرخه کوهستان اعلام بفرمایید. پس از ارسال، درخواست شما بررسی می شود و نتیجه از طریق تماس به شما اعلام می گردد و در صورت تائید مبلغ، می توانید دوچرخه را از لیدر در روز اول تور خود دریافت نمایید.

قیمت کرایه دوچرخه کوهستان

قیمت کرایه روزانه دوچرخه ها برای شرکت در تور باچرخ، از ۹۰,۰۰۰ تومان تا ۱۱۰,۰۰۰ تومان می باشد. در صورت آسیب جدی به دوچرخه، هزینه خسارت از مسافر گرفته خواهد شد.

هر چه زودتر اقدام به خرید تور نمائید دوچرخه با قیمت پایین تری به شما کرایه داده خواهد شد.

در هنگام تحویل دوچرخه از شما کارت ملی دریافت خواهد شد و در پایان تور و تحویل آن میتوانید کارت ملی خود را دریافت نمایید.

در برخی از تورهای سایت باچرخ، دوچرخه به عنوان یک خدمت در تور قرار گرفته است و دیگر نیاز به کرایه دوچرخه کوهستان نیست، پس لازم هست قبل از هر چیزی به بخش خدمات تور دقت داشته باشید.

ثبت کد رزرو برای کرایه دوچرخه تور

این قسمت، ویژه افرادی است که در تور باچرخ شرکت میکنند. کد تائیدیه رزرو تور خود را وارد و سپس ارسال نمایید تا درخواست شما بررسی شود.

باچرخ اولین و تنها پلتفرم سفر با دوچرخه

با عضویت و تکمیل حساب کاربری، اعتبار هدیه بگیرید

۱۵۰۰۰ تـومـان اعـتبار هدیه