کرایه دوچرخه در تهران

اگر در شهر تهران هستید میتوانید از طریق باچرخ، دوچرخه کوهستان کرایه کنید و آن را درب منزل خود دریافت نمایید، برای این کار کافی است از طریق بخش پشتیبانی آنلاین درخواست خود را مکتوب ارسال کنید، پس از پاسخ به سوالاتی از قبیل سن، قد و محل سکونت، در زمان درخواستی، دوچرخه مناسب خود را درب منزل دریافت خواهید کرد.

هزینه اجاره دوچرخه در تهران برای هر روز کرایه، ۱۰۰,۰۰۰ تومان میباشد و برای درخواست های زیر یک هفته امکان ارسال وجود ندارد. در این کار، جامعه هدفی را قرار داده‌ایم که قصد سفرهای بایک پکینگ و سفرهای چند روزه را دارند و امکان خرید این وسیله دوست داشتنی را ندارند.

هزینه ارسال دوچرخه به صورت رفت و برگشت، برای منازلی که در مرکز شهر تهران هستند ۴۰.۰۰۰ تـومان و برای سایر مناطق شهر تهران ۸۰.۰۰۰ تـومان میباشد.

برند دوچرخه‌های باچرخ یکی از بهترین برندهای دوچرخه کوهستان میباشد و ۲۴ دنده هستند و ضمن کیفیت خوب، در صورت درخواست، سفارش سازی هم میشوند. همچنین درصورت درخواست، باربند صندوقی دوچرخه نیز برای کرایه وجود دارد.

کرایه دوچرخه روزانه

این بخش از سایت، غیر فعال میباشد.

کرایه دوچرخه کوهستان

یکی از تجربه های خوبی که در سفرهای کوتاه مدت دوچرخه سواری میتوانید کسب کنید، با دوچرخه کوهستان رقم میخورد. کرایه دوچرخه کوهستان برای آن دسته از افرادی که سبک دوچرخه سواری کوهستان را انتخاب کرده‌اند فرصتی را فراهم آورده است تا از صرف هزینه‌های میلیون تومانی در خرید دوچرخه برای یک بار استفاده دوری کنند و در عین حال یک تجربه لذت بخش از کرایه دوچرخه باچرخ را تجربه کنند.

بخش کرایه دوچرخه باچرخ غیر فعال شده است.