کرایه دوچرخه ویژه تور دوچرخه سواری باچرخ

در هنگام خرید تور دوچرخه از سایت باچرخ اگر دوچرخه در خدمات ارائه نشده بود، امکان این را خواهید داشت که پس از خرید تور با ارائه کد تائیدیه در باکسی که در ادامه آن را خواهید دید، درخواست کرایه دوچرخه برای تور داشته باشید. البته در هنگام خرید تور نیز گزینه تور دوچرخه سواری به همراه کرایه دوچرخه را نیز میتوانید انتخاب کنید که همزمان هم تور برای شما رزرو خواهد شد و هم کرایه دوچرخه برای شما انجام میشود و در روز تور میتوانید دوچرخه را دریافت نمایید، اما اگر تور خود را به صورت عادی رزرو کردید و سپس تصمیم گرفتید که دوچرخه نیز کرایه کنید، تا ۳ روز قبل از آغاز سفر این فرصت را دارید تا با وارد کردن کد تأیید خرید تور دوچرخه سواری از سایت باچرخ در این قسمت از سایت، درخواست خود را مبنی بر کرایه دوچرخه کوهستان اعلام بفرمایید. پس از ارسال، درخواست شما بررسی می شود و نتیجه از طریق تماس به شما اعلام می گردد و در صورت تائید مبلغ، می توانید دوچرخه را از لیدر در روز اول تور خود دریافت نمایید.

قیمت کرایه دوچرخه کوهستان

قیمت کرایه روزانه دوچرخه ها از ۹۰,۰۰۰ تومان تا ۱۵۰,۰۰۰ تومان می باشد و در صورت آسیب جدی به دوچرخه، هزینه خسارت از مسافر گرفته خواهد شد.

هر چه زودتر اقدام به خرید تور نمائید دوچرخه ها با قیمت پایین تری به شما کرایه داده خواهند شد.

در هنگام تحویل دوچرخه از شما کارت ملی دریافت خواهد شد و در پایان تور و تحویل آن میتوانید کارت ملی خود را دریافت نمایید.

در برخی از تورهای سایت باچرخ، دوچرخه به عنوان یک خدمت در تور قرار گرفته است و دیگر نیاز به کرایه دوچرخه کوهستان نیست، پس لازم هست قبل از هر چیزی به بخش خدمات تور دقت داشته باشید.

ثبت کد رزرو برای کرایه دوچرخه

کد تائیدیه رزرو تور خود را وارد و سپس ارسال نمایید تا درخواست شما بررسی شود.

کسب درآمد از طریق اجاره دادن دوچرخه

اگر دوچرخه دارید و تمایل دارید دوچرخه خود را با شرایط و مقررات به مسافران اجاره دهید روی لینک زیر کلیک نمایید.

باچرخ اولین و تنها پلتفرم سفر با دوچرخه

با عضویت و تکمیل حساب کاربری، اعتبار هدیه بگیرید

۱۵۰۰۰ تـومـان اعـتبار هدیه

منتخب تورهای دوچرخه سواری