تبلیغات در سایت باچرخ در قالب رپورتاژ آگهی آموزشی و تبلیغات بنری در بخش مجله سایت انجام میشود. تبلیغات فقط برای سایت هایی انجام میگیرد که در یکی از موضوعات گردشگری و سفر، سلامت، طبیعت گردی یا کوهنوردی فعالیت دارند.

تبلیغات رپورتاژ

برای ثبت رپورتاژ، متن باید حداقل ۶۰۰ کلمه و حداکثر ۱۲۰۰ کلمه باشد. تصاویر نیز حداکثر ۴ عدد با اندازه 227*340 (افقی)، قابل قبول است.

سایت باچرخ از خرداد سال ۹۸ در حوزه گردشگری، طبیعت گردی و دوچرخه سواری فعالیت خود را آغاز نمود و از ابتدای سال ۱۴۰۰ نیز با بازدید بیش از ۳۰.۰۰۰ عددی در ماه (بازدید ارگانیک گوگل)، تصمیم به ایجاد بخشی برای تبلیغات سایت های دیگر در نظر گرفت. دامین آتوریتی باچرخ در حال حاضر عدد ۱۰ را نمایش میدهد و شما با نوشتن یک رپورتاژ آگهی استاندارد، شانس خوبی برای دیده شدن در گوگل خواهید داشت، اگرچه این مورد، به موضوع رپورتاژ آگهی شما نیز مربوط میباشد.

رپورتاژ آگهی رایگان باچرخ

رپورتاژ آگهی رایگان

رپورتاژ آگهی رایگان در قالب پُست آموزشی وبلاگ انجام میشود و نام سایت مقصد در انتها نام برده میشود. متن ارسال شده برای رپورتاژ رایگان نباید تکراری باشد. با در نظر گرفتن اصول سئو در رپورتاژ آگهی رایگان، با توجه به اینکه سایت باچرخ قدرت دامنه قابل قبولی دارد، میتوانید در گوگل بصورت رایگان دیده شوید. در ادامه قیمت رپورتاژ آگهی سایت باچرخ را مشاهده خواهید نمود.

هزینه رپورتاژ

رپورتاژ بدون لینک : رایگان (رپورتاژ آگهی : این مقاله به سفارش سایت ... منتشر شده است)

رپورتاژ با ۳ لینک نوفالو : ۱۰۰.۰۰۰ تومان

رپورتاژ با ۳ لینک فالو : ۳۰۰.۰۰۰ تومان

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری برای سایت های فروشگاهی و یا طبیعت گردی بیشتر توصیه میشود زیرا بخش سایدبار پُست های وبلاگ به نمایش در می آید. هزینه تبلیغات بنری بصورت ماهیانه محاسبه میشود؛ به این صورت برای هر ماه مبلغ ۷۰۰,۰۰۰ تومان در نظر گرفته میشود و لینک نیز بصورت نوفالو میباشد.

درخواست تبلیغ در سایت باچرخ

برای ثبت درخواست تبلیغات در سایت باچرخ، نام سایت خود را به همراه انتخاب نوع تبلیغ از طریق بخش ارسال پیام برای ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم.